Dla biznesu l l Dla Ciebie

DODAJ EFEKTYWNOŚĆ DO FIRMOWYCH EVENTÓW

Brakujący Element

Współpracujemy z klientami korporacyjnymi i agencjami eventowymi, które coraz częściej skłaniają się ku rozwiązaniom dającym pracownikom możliwość podniesienia kwalifikacji i umiejętności niż "czysto eventowe" rozwiązania. Zachowanie energii i klimatu organizowanego eventu uzupełnione o potężną dawkę praktycznej wiedzy, inspiracji i nowych narzędzi do pracy.

To perfekcyjne rozwiązanie eventowe. Dzięki autorskim grom szkoleniowym możemy zaproponować niespotykane na rynku rozwiązania zapewniające dynamiczne rozgrywki dla grup nawet kilkuset uczestników. Gry szkoleniowe zawsze dopasowane są do liczebności grup oraz tematów przewodnich, na którym zależy Klientowi (np. zarządzanie zespołami, umiejętności prezentacyjne, wywieranie wpływu i in.).

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z przykładowych autorskich gier szkoleniowych, która wprowadza uczestników w wielowymiarowe rozgrywki polityczne rodem z House of Cards (kliknij tutaj lub w obrazek).

Dynamiczne moduły szkoleniowe, to dopasowane rozwiązanie dla eventów firmowych, gdzie istnienie możliwość podzielenia uczestników na mniejsze grupy. Mniejsze grupy przebywają w salach pomiędzy którymi rotuje kilku trenerów. Liczba trenerów zależy od liczby grup i wybranej tematyki.

Każdy moduł trwa od 20 do 60 minut. W czasie danego modułu uczestnicy przede wszystkim ćwiczą w praktyczny sposób nowe zagadnienia i umiejętności. Taka forma zajęć nadaje dynamiki (każdy uczestnik ma kontakt z 3, 4 lub nawet 5 trenerami), a forma zajęć to w 90% ćwiczenia praktyczne.
Współpracujemy z doskonałymi prelegentami. Zarówno ze świata nauki, biznesu, jak i show-biznesu, którzy w modułach szkoleniowych, formach mini wykładów, prezentacji i/lub panelu dyskusyjnego dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami eventów. Ta forma jest rekomendowana w formie 1-3h modułów.
Chcesz wzbudzić motywację zebranych pracowników? Przedstawić inspirującą historię wraz z przekazem merytorycznym? Może chciałbyś przedstawić tematyczne najlepsze możliwe praktyki ze świata biznesu? Inspiring Stories, to odpowiedź na te potrzeby. Realizowane w dwóch najczęściej wybieranych formatach:

Inspirujące historie z praktyki: prelegent będący ekspertem w danej dziedzinie (np. obsługa klienta) prezentuje w dynamiczny, pełen humoru sposób historie związane z danym zagadnieniem. Każda historia bazuje na konkretnym schemacie, który uczestnicy mogą wdrożyć. Przykład realizacji z zakresu obsługi klienta: 15 najlepszych praktyk stosowanych na świecie, które zwiększają zaangażowanie konsumentów.  

Inspirujące historie eksperta: prelegent będący ekspertem w danej dziedzinie przedstawia inspirujące historie ze swojego życia.

GOŚCILIŚMY NA SZKOLENIACH PRACOWNIKÓW I/LUB WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Formularz kontaktowy

Jeżeli szukasz zaufanego Partnera w biznesie w zakresie:
  • Realizacji szkoleń biznesowych
  • Consultingu i doradztwa biznesowego
  • Zarządzania Procesami Szkoleniowymi
  • Wsparcia Twojego projektu i/lub biznesu z perspektywy psychologicznej
  • W zakresie projektów HR
  • Zwiększenia efektywności Eventów (moduły szkoleniowe, prelegenci, gry szkoleniowe)

Napisz lub zadzwoń do nas: +48 694 869 935

Jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.
© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa