Dla biznesu l l Dla Ciebie

Realizujemy szkolenia dla topowych marek w Polsce i na świecie

Szkolenia realizowane przez Grande Cru charakteryzuje zastosowanie efektywnych form i technologii szkoleniowych.
Minimum 80% czasu, to ćwiczenia służące wykształceniu nowych umiejętności i przekuciu teorii w praktykę.

SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW I BIZNESU

Stworzone na Miarę

Specjalizujemy się w realizacji tworzonych na miarę szkoleń zamkniętych, które dzięki wnikliwemu poznaniu specyfiki danej firmy oraz możliwościom dopasowania programu i technologii szkoleniowej do potrzeb organizacji i uczestników zapewniają bardzo dobre rezultaty. Dzięki doświadczonemu zespołowi (m.in. dyrektor zarządzjący ds HR, finalista TOP HR Manager 2013) wiedzy i doświadczeniu z zakresu Zarządzania Procesami Szkoleniowymi oraz dostępowi do doświadczoych trenerów łączymy, to co najlepsze w szkoleniach z potrzebami biznesowymi.
Jak dopasowywane są programy szkoleniowe?
Szkolenia realizowane przez Grande Cru charakteryzuje pełne dopasowanie programów szkoleniowych do potrzeb organizacji i pracowników. Nasze programy szkoleniowe tworzone są od A do Z pod konkretne potrzeby - nie bazują na programach szkoleń otwartych, nie stanowią kopii - są oryginalne i niepowtarzalne.

Często w procesie badania potrzeb, który stanowi pierwszy krok do stworzenia dopasowanego programu szkoleniowego uczestniczą nie tylko trenerzy, audytorzy, konsultanci merytoryczni, ale przede wszystkim osoby z doświadczeniem w zakresie Zarządzania Procesami Szkoleniowymi (m.in. dyrektorzy ds HR), którzy nadzorują proces wspierając go doświadczeniem z realizacji projektów o podobnych założeniach (korzystając z tzw. najlepszych praktyk)
Dlaczego zamknięte programy szkoleniowe tworzone są od podstaw?
W jaki sposób przeprowadzana jest analiza potrzeb szkoleniowych
Stworzona na miarę Akademia Umiejętności
Szkolenia Trenerów
Obszar i zakres szkoleń
Jak mierzona jest efektywność szkoleń?
Pełnowymiarowe Zarządzanie Wewnętrznym Systemem Szkoleń
Trenerzy
Jednorazowe szkolenia zamknięte - czy mają sens?
Dodatkowe wsparcie procesu szkoleniowego
Trening indywidualny

Angażujące autorskie gry szkoleniowe dopasowane do profilu szkolenia...

...gry strategiczne, praca z kamerą, nauczanie hybrydowe, barwne prezentacje i metafory, case study, city games, to jedynie wycinek tego, co czeka uczestników na sali szkoleniowej.

Gościliśmy na szkoleniach pracowników i/lub współpracowaliśmy z:

Przykładowe realizacje projektów dla klientów

Różne Branże

Prowadzimy projekty szkoleniowe dla firm i instytucji w różnych branżach m.in.: Budowlana (Lindab), FMCG alkohole Brown-Forman (Jack Daniel’s, Finlandia), DIAGEO (Smirnoff, Johny Walker), FMCG tytoniowa Philip Morris (Marlboro, L&M…), Branża farmaceutyczna, Prawna (Kancelarie notarialne), Publiczno-rządowa (Kancelaria Prezesa Rady Ministrów; Ministerstwo Edukacji Narodowej), Publiczno-edukacyjna (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet SWPS, Uniwersytet Jagielloński), HR i szkoleniowa (GoWork, Progres i in.), Inwestycyjna (Biuro Doradztwa Inwestycyjnego Europejczyk), Oświetleniowa (Luminosfera) i wielu innych, włączając międzynarodowe szkolenia.

Instytucje Edukacyjne

Współpracujemy z Uniwersytetami, Niezależnymi Zrzeszeniami Studentów. Ośrodkami Doskonalenia Nauczycieli i innymi organizacjami edukacyjnymi – projektując i realizując fakultety, moduły warsztatowe, praktyczne szkolenia i wykłady. Dostarczając praktycznych narzędzi, technik i strategii.
© 2023 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa