Dla biznesu l l Dla Ciebie

ŚWIATOWA JAKOŚĆ

Nasze prace są regularnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach i festiwalach filmowych, tylko w minionych latach kilkunastokrotnie.

Jesteśmy również wśród 30 najlepszych na świecie fotografów - jako finaliści jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych IFPC 2019 organizowanego przez firmy Tokina i Hoya.

REALIZACJE

W ostatnich latach mieliśmy przyjemność realizować spoty reklamowe, foldery, katalogi, sesje zdjęciowe i inne prace fotograficzno-filmowe m. in. dla:

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad, Politechnika Gdańska, Grand Hotel 5* by Tiffi, Hotel Natura Mazur 4*, Zarząd Transportu Miejskiego, Międzynarodowe portale turystyczne, Lineas Romero, Power Ice, Filanti, Toucan Systems, Rezydencja Miętowe Wzgórza, Złotopolska Dolina, B-Warm i wielu innych.

REALIZUJEMY

Realizujemy nagrania obiektów premium, spoty, filmy reklamowe, materiały edukacyjne i szkoleniowe, nagrania z konferencji, ślubów i wesel. Bazując na długoletnich doświadczeniach z biznesem proponujemy również dodatkowe, kreatywne formy ujęć i montażu. Realizujemy nagrania bezpośrednio pod potrzeby klientów.

PROFESJONALIZM

Wyróżnia nas profesjonalizm w zakresie obsługi klienta i głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych. Lepiej świadczy o tym bezpośredni kontakt niż zapewnienia na stronie www. Dlatego zapraszamy do konsultacji planowanego projektu, byśmy mogli doradzić i zaproponować sprawdzone rozwiązania dopasowane do potrzeb realizacji.

Pomagamy opowiedzieć Twoją historię.

Nasza praca wywodzi się z pasji tworzenia filmów, uchwycenia w obiektywie kamery najlepszej perspektywy okraszonej kreatywnością, której efekt finalny pozwala odbiorcy zanurzyć się w produkcji, poruszyć emocje i zapaść w pamięć.

Spoty reklamowe

Kreatywne spoty reklamowe prezentujące produkty, usługi, wnętrza, obiekty premium np reklamy hoteli, obiektów gastronomicznych, obiektów usługowych i in.

01

02

Social media i www

Realizujemy krótkie formy video idealne do wykorzystania na stronach internetowych i w social mediach.

Ujęcia z dronów

Wyjątkowego klimatu i nowych perspektyw dostarczają ujęcia realizowane przy wykorzystaniu profesjonalnych bezałogowych statków powietrznych (dronów). Poza warstwą wizualną ujęcia te umożliwiają pokazanie usług i obiektów z innej perspektywy np rozmiarów instalacji paneli słonecznych, hal, magazynów, budowy, infrastruktury hotelowej, portów, przystani, piękna otaczającej przyrody i innych.

03

03

Twoje chwile: śluby, wesela, rocznice, otwarcia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów realizujemy również teledyski i relacje z wyjątkowych chwil umożliwiając uchwycenie najpiękniejszych wspomnień w formie video-relacji. Ślub? Wesele? Rocznica? Wielkie otwarcie? Urodziny? Korzystając z najlepszego zaplecza foto-video oraz doświadczenia operatorów sprawimy, że z uśmiechem na twarzy będziesz wracać do tej wyjątkowej chwili.

Nagrania edukacyjne i szkoleniowe

Korzystając z kilkunastoletniego doświadczenia w branży szkoleniowej oraz ścisłej współpracy biznesowej z klientami korporacyjnymi realizujemy nagrania edukacyjne i szkoleniowe. Nagrania mogą być realizowane w formie reporterskiej (ujęcia z sal szkoleniowych/konferencyjnych), jak i specjalnie zaprojektowane produkcje z całą gamą efektów w post-produkcji np na green screen.

04

05

Audio: Licencje i post produkcja

Każdy projekt realizujemy w oparciu o oryginalne rozwiązania wizualne i audio. Każdy spot, reklama lub inna forma przekazu audiowizualnego tworzona jest z wykorzystaniem dodatkowych efektów i ścieżek dźwiękowych na odpowiednich licencjach (posiadamy płatne bazy utworów do wykorzystania komercyjnego).

Stacje robocze i post-produkcja

Posiadamy 3 zaawansowane stacje robocze gotowe do montażu i renderingu projektów foto-video. Korzystamy z najnowszego oprogramowania renomowanych firm dzięki czemu masz pewność, że montaż i wykorzystane efekty są wysokiej klasy.

05

06

Nasza praca = nasza pasja

Kreatywna fotografia i filmowanie to nasza pasja, z której uczyniliśmy pracę.

Prywatnie bierzemy udział w konkursach, w których regularnie zajmujemy wysokie miejsca znajdując potwierdzenie, że efekty naszej pracy są wysoko oceniane na rynku.

ZGRANY ZESPÓŁ

Posiadamy kilka ekip realizacyjnych, a w przypadku bardziej kreatywnych projektów do Twojej dyspozycji mamy również wizażystów, make-up artistów i szereg profesjonalistów z różnych dziedzin - dzięki czemu posiadamy pełne zaplecze umożliwiające realizację profesjonalnych produkcji filmowych, jak i pełne przygotowanie do ralizacji sesji (produktowych, ślubnych, biznesowych).

PEŁNE DOPASOWANIE

Każda produkcja jest dopasowana do potrzeb klienta od krótkich ujęć, materiałów sponsorskich, filmów wykorzystywanych w czasie prezentacji biznesowych i szkoleń. Wyświetlanych w hotelach klasy premium na ekranach i telebimach, przez aktywność w social mediach, aż po pełne spoty reklamowe i pełnometrażowe produkcje.
Do Państwa dyspozycji posiadamy:
1. Produkcja:
 • Zawodowych fotografów i operatorów (absolwentów szkół filmowych z wieloletnim doświadczeniem)
 • Make-up artist
 • Wizażystki
 • Animatorów, rysowników i grafików
 • Modelki, modelów, aktorki i aktorów
2. Realizacja:
 • 4 ekipy realizacyjne wyposażone w ponad 20 kamer, stabilizatory obrazu umożliwiające uzyskanie ekstremalnie płynnych ujęć, rejestratory dźwięku umożliwiające zapis przemówień, wystąpień, muzyki na żywo.
 • Zestawy oświetleniowe
 • Możliwość realizacji ujęć na green screen; hyper-lapse, time-lapse, motion-lapse; ujęć podwodnych i ujęć z powietrza (drony).
 • Profesjonalne, jasne obiektywy. Pełen zakres umożliwiający nagrywanie szerokich kadrów, zbliżeń pobudzających emocje i ukazujących detale, aż po nietypowe, nieszablonowe i kreatywne ujęcia.

3. Post-produkcja:
 • 3 zaawansowane stacje graficzne do post-produkcji wraz z montażystami, retuszerami i grafikami.
 • Licencje na komercyjne wykorzystanie efektów specjalnych.
 • Licencje na komercyjne wykorzystanie płatnej bazy kilkuset tysięcy utworów muzycznych i efektów dźwiękowych.

Łącząc usługi fotograficzne z filmowaniem

możesz liczyć na dodatkowe korzyści.

Formularz kontaktowy

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz skonsultować potrzeby planowanej realizacji, zapytać o radę, uzyskać dodatkowe informacje lub poprosić o wycenę - napisz lub zadzwoń do nas :) a jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.

Telefon: 694 869 935

GOŚCILIŚMY NA SZKOLENIACH PRACOWNIKÓW I/LUB WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa