Dla biznesu l l Dla Ciebie

ŚWIATOWA JAKOŚĆ

Nasze prace są regularnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach i festiwalach filmowych, tylko w 2019 roku kilkunastokrotnie.

Jesteśmy również w 30 najlepszych na świecie fotografów spośród wielomilionowej listy zgłoszonych - jako finaliści jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych IFPC 2019 organizowanego przez firmy Tokina i Hoya.

FOTO-VIDEO

Realizujemy produkcje filmowe i sesje fotograficzne. Dzięki szerokiej gamie profesjonalnego sprzętu posiadamy pełną elastyczność w zakresie doboru rozwiązań technicznych do wymagań produkcji od zdjęć w tzw. low-light, czyli w warunkach słabego oświetlenia, przez zdjęcia nocne, aż po zdjęcia w pełnym słońcu. Dzięki temu niezależnie od wizji samej produkcji jestesmy gotowi dostarczyć materiał najwyższej klasy.

REALIZUJEMY

Realizujemy nagrania obiektów premium, spoty, filmy reklamowe, materiały edukacyjne i szkoleniowe, nagrania z konferencji, ślubów i wesel. Bazując na długoletnich doświadczeniach z biznesem proponujemy również dodatkowe, kreatywne formy ujęć i montażu. Realizujemy nagrania bezpośrednio pod potrzeby klientów.

PROFESJONALIZM

Wyróżnia nas profesjonalizm w zakresie obsługi klienta i głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych. Lepiej świadczy o tym bezpośredni kontakt niż zapewnienia na stronie www. Dlatego zapraszamy do konsultacji planowanego projektu, byśmy mogli doradzić i zaproponować sprawdzone rozwiązania dopasowane do potrzeb realizacji.

Pomagamy opowiedzieć Twoją historię.

Nasza praca wywodzi się z pasji tworzenia filmów, uchwycenia w obiektywie kamery najlepszej perspektywy okraszonej kreatywnością, której efekt finalny pozwala odbiorcy zanurzyć się w produkcji, poruszyć emocje i zapaść w pamięć.

Spoty reklamowe

Kreatywne spoty reklamowe prezentujące produkty, usługi, wnętrza, obiekty premium np reklamy hoteli, obiektów gastronomicznych, obiektów usługowych i in.

01

02

Social media i www

Realizujemy krótkie formy video idealne do wykorzystania na stronach internetowych i w social mediach.

Ujęcia z dronów

Wyjątkowego klimatu i nowych perspektyw dostarczają ujęcia realizowane przy wykorzystaniu profesjonalnych bezałogowych statków powietrznych (dronów). Poza warstwą wizualną ujęcia te umożliwiają pokazanie usług i obiektów z innej perspektywy np rozmiarów instalacji paneli słonecznych, hal, magazynów, budowy, infrastruktury hotelowej, portów, przystani, piękna otaczającej przyrody i innych.

03

03

Twoje chwile: śluby, wesela, rocznice, otwarcia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów realizujemy również teledyski i relacje z wyjątkowych chwil umożliwiając uchwycenie najpiękniejszych wspomnień w formie video-relacji. Ślub? Wesele? Rocznica? Wielkie otwarcie? Urodziny? Korzystając z najlepszego zaplecza foto-video oraz doświadczenia operatorów sprawimy, że z uśmiechem na twarzy będziesz wracać do tej wyjątkowej chwili.

Nagrania edukacyjne i szkoleniowe

Korzystając z kilkunastoletniego doświadczenia w branży szkoleniowej oraz ścisłej współpracy biznesowej z klientami korporacyjnymi realizujemy nagrania edukacyjne i szkoleniowe. Nagrania mogą być realizowane w formie reporterskiej (ujęcia z sal szkoleniowych/konferencyjnych), jak i specjalnie zaprojektowane produkcje z całą gamą efektów w post-produkcji np na green screen.

04

05

Audio: Licencje i post produkcja

Każdy projekt realizujemy w oparciu o oryginalne rozwiązania wizualne i audio. Każdy spot, reklama lub inna forma przekazu audiowizualnego tworzona jest z wykorzystaniem dodatkowych efektów i ścieżek dźwiękowych na odpowiednich licencjach (posiadamy płatne bazy utworów do wykorzystania komercyjnego).

Stacje robocze i post-produkcja

Posiadamy 3 zaawansowane stacje robocze gotowe do montażu i renderingu projektów foto-video. Korzystamy z najnowszego oprogramowania renomowanych firm dzięki czemu masz pewność, że montaż i wykorzystane efekty są wysokiej klasy.

05

06

Nasza praca = nasza pasja

Kreatywna fotografia i filmowanie to nasza pasja, z której uczyniliśmy pracę.

Prywatnie bierzemy udział w konkursach, w których regularnie zajmujemy wysokie miejsca znajdując potwierdzenie, że efekty naszej pracy są wysoko oceniane na rynku.

ZGRANY ZESPÓŁ

Współprcujemy na wyłączność z trzema profesjonalnymi fotografami, wizażystami i make-up artistami dzięki czemu posiadamy pełne zaplecze umożliwiające realizację profesjonalnych produkcji filmowych, jak i pełne przygotowanie do ralizacji sesji (produktowych, ślubnych, biznesowych).
Przykład nagrania dla portalu podróżniczego
(Fuerteventura, Wyspy Kanaryjskie; 2018 r.).
Przykład zastosowania green screen oraz animacji w filmie szkoleniowym.

PEŁNE DOPASOWANIE

Każda produkcja jest dopasowana do potrzeb klienta od krótkich ujęć, materiałów sponsorskich, filmów wykorzystywanych w czasie prezentacji biznesowych i szkoleń. Wyświetlanych w hotelach klasy premium na ekranach i telebimach, przez aktywność w social mediach, aż po pełne spoty reklamowe i pełnometrażowe produkcje.
Do Państwa dyspozycji posiadamy:
1. Produkcja:
 • Zawodowych fotografów i operatorów
 • Make-up artist
 • Wizażysta
 • Animatorów, rysowników i dwóch grafików
 • Współpraca z agencjami modelek i aktorów
2. Realizacja:
 • Do 9 kamer FHD
 • Do 5 kamer 4K (również z możliwością nagrywania HDR (wysokiej rozpiętości tonalnej kolorów; oraz 60FPS 4K i do 240FPS FHD umożliwiające uzyskanie efektu spowalniania czasu tzw slow-motion do 10x))
 • Stabilizatory obrazu m.in. gimbale Zhiyun Crane 2, glidecamy HD 2000 i in. umożliwiające uzyskanie ekstremalnie płynnych ujęć.
 • Rejestratory dźwięku umożliwiające zapis przemówień, wystąpień, muzyki na żywo.
 • Zestawy oświetleniowe
 • Możliwość realizacji ujęć na green screen; hyper-lapse, time-lapse, motion-lapse; ujęć podwodnych i ujęć z powietrza (drony).
 • Profesjonalne, jasne obiektywy od szerokokątnych 8-12 mm ze światłem 1.4, przez uniwersalne zoomy 17-55 (np. Canon światło stałe f 2.8), aż po telekonwertery i obiektywy o bardzo dużej ogniskowej. Pełen zakres umożliwiający nagrywanie szerokich kadrów, zbliżeń pobudzających emocje i ukazujących detale, aż po nietypowe, nieszablonowe i kreatywne ujęcia.

3. Post-produkcja:
 • 3 zaawansowane stacje graficzne do post-produkcji
 • Licencje na komercyjne wykorzystanie ponad 1.000 efektów specjalnych
 • Licencje na komercyjne wykorzystanie płatnej bazy kilkuset tysięcy utworów muzycznych i efektów dźwiękowych.

Łącząc usługi fotograficzne z filmowaniem

możesz liczyć na dodatkowe korzyści.

Formularz kontaktowy

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz skonsultować potrzeby planowanej realizacji, zapytać o radę, uzyskać dodatkowe informacje lub poprosić o wycenę - napisz lub zadzwoń do nas :) a jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.

Telefon: 694 869 935

GOŚCILIŚMY NA SZKOLENIACH PRACOWNIKÓW I/LUB WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

© 2020 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa