Dla biznesu l l Dla Ciebie

Previous Next

Opowieści na krańcu świata - zapisz się teraz, by nie ominęła Cię okazja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Buenos dias, albo hejka! Jak kto woli :)

Z okazji premiery naszej nowej strony, nad którą w pocie czoła i milionie niekończących się rozmów pracowaliśmy z informatykiem przez blisko rok... (Tomek! Wielkie dzięki raz jeszcze jeżeli to czytasz!) chcielibyśmy uczcić start serwisu razem z Tobą. Kliknij "czytaj dalej" i zobacz, co dla Ciebie przygotowałem!

 

 Konkrety: zapisując się teraz do naszej Strefy Wiedzy w każdy wtorek przez najbliższych 10 tygodni otrzymasz krótką inspirującą przypowieść, która czasem rozbawi, a czasem skłoni (mam nadzieję!) do głębszych przemyśleń w często zabieganej codzienności...

...jednak "to nie wszystko, bo" w każdy czwartek (przez 17 tygodni!!!) otrzymasz petardę z Fuerteventury! Czyli pigułkę wiedzy w formie krótkiego video prezentującego konkretne metody, techniki i narzędzia (zawsze bazujące na badaniach naukowych) często wraz z biznesowymi case study i serią ćwiczeń, która pomoże Tobie płynnie korzystać z poznanych narzędzi... a jest tego duuuuużżżżoo m.in:

 

 Umiejętności prezentacyjne
Wywieranie wpływu i perswazja
Wpływanie na procesy decyzyjne
Zwiększanie efektywności i produktywności osobistej
Zarządzanie zespołami
Wprowadzanie nowych nawyków
Sposoby na zwiększenie sprzedaży
Obsługa klienta i budowanie wizerunku

...i tak: wszystko całkowicie za darmo, nawet jeżeli jeszcze nie korzystałeś/aś z naszych produktów*...

Już w najbliższy czwartek razem przeniesiemy się na pisaki pustyni i poznamy konkretne metody etycznego wpływania, budowania statusu i przekonywania grup (znajomych, inwestorów, kolegów i koleżanek z pracy…), a wszystko to jak zawsze oparte o konkretne, naukowe badania i uzupełnione o serię ćwiczeń.

Jeżeli kręci Cię to, to "sprzedaj" mi swoją duszę... znaczy się adres e-mail i zapisz się poniżej:

Jeżeli chcesz podzielić się z kimś możliwością zyskania nowych umiejętności i wiedzy przez 17 tygodni, w czasie których otrzymasz 27 materiałów, to możesz skorzystać z poniższej wtyczki i udostępnić ten post.

* tak! tak! jeżeli korzystasz z naszych rozwiązań, to automatycznie powinnaś/powinieneś w najbliższy wtorek otrzymać ode mnie pierwszą inspirującą przypowieść! Natomiast w czwartek spodziewaj się konkretnego materiału z jeszcze bardziej konkretnymi sposobami, ćwiczeniami, a wszystko oparte o badania psychologiczne, czyli nasza czwartkowa petarda z Fuerty!


© 2023 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa