Dla biznesu l l Dla Ciebie

Ostatnia Petarda z Fuerty. Potężna metoda wywierania wpływu.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

To już koniec naszej przygody z cotygodniową petardą z Fuerty :(

Minęło 17 tygodni od pierwszego odcinka naszej wspólnej czwartkowej vido-przygody. Przyznam się, że dziwnie się czuję pisząc to, bo przecież to nie koniec świata… przecież ja nagrywam dalej… przecież możesz znaleźć nowe serie i filmy na YouTube… a mimo to nachodzi mnie pewna nostalgia z tym związana. Jakbyśmy zamykali pewien rozdział. W ostatnim materiale z Fuerty otrzymasz ode mnie potężne narzędzie do wywierania wpływu oraz wyciągania strategii decyzyjnych wraz zestawem ćwiczeń – szczerze? Nie stać Cię, by nie korzystać z tego sposobu. Niby jest prosty. Niby oczywisty, ale zastosowanie go na odpowiednim poziomie wymaga praktyki. Wiele zmienił w moim życiu, dlatego też oddaję go w Twoje ręce: 

Jeżeli chciałabyś lub chciałbyś, by ktoś ze znajomych przeżył taką podróż, jak Ty, to zawsze możesz podesłać znajomym link do zapisu.
Dzięki, że jesteś z nami, jeżeli Ci się podobało to zostaw komentarz na YouTube i jakąś łapę w górę, udostępnij materiał – będzie to dla mnie znak, że doceniasz to co robię, że ma to sens… a ja postaram się odwdzięczyć i tworzyć dalej.

© 2019 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa

 

×