Dla biznesu l l Dla Ciebie

Previous Next

Wystąpienia publiczne: 3 książki zapowiedź recenzji.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Często w czasie prowadzonych szkoleń pada pytanie o to, jakie książki polecam.
Zazwyczaj staram się sięgać po literaturę po angielsku (szybciej wychodzą nowe sensowne badania), częściej czytam również portale branżowe prezentujące najnowsze doniesienia w danych tematach jak psychologia, e-learning, sprzedaż, wywieranie wpływu czy właśnie wystąpienia publiczne.
Mówiąc o książkach dostępnych w Polsce opieram się raczej o osoby, których kompetencje w zakresie badań i weryfikacji prezentowanych w danych publikacjach treści cenię. Taką osobą jest np. Artur Król. Zdarza się jednak, że zamawiając książkę wpadnę na „genialny” pomysł, którego później bardzo żałuję. Takim pomysłem jest zamówienie książek, by zobaczyć co nowego pojawiło się na rynku. Ze względu na to, że jest nas tutaj kilkanaście tysięcy (strona + platforma e-learningowa + YouTube + lista mailingowa) wpadłem ostatnio właśnie na taki samobójczy pomysł.
Zobacz film i dowiedz się, co pójdzie na pierwszy ogień:
Spodziewać się możesz w najbliższym czasie recenzji tych książek na blogu. Jednak same recenzje, to hmm… trochę mało kiedy mówimy o wystąpieniach publicznych. Dlatego dodatkowo okraszone zostaną konkretnymi wskazówkami od praktyka sal szkoleniowych i wystąpień przed kamerami.
Mam nadzieję, że znajdziesz w tych materiałach sporą wartość, bo pomijając nawet fakt, że każdy z nas występuje publicznie – w ten, czy w inny sposób, to mam zamiar zawrzeć w materiałach całkiem sporo przydatnych informacji, które będziesz mógł lub będziesz mogła wykorzystać również poza kontekstem wystąpień publicznych.

 

Kiedy i gdzie będą publikowane materiały?
Ze względu na to, że jeżeli zapisałeś się do naszej Strefy Wiedzy (co możesz zrobić tutaj ) to we wtorki otrzymujesz ode mnie Przypowieści z krańca świata, a w każdy czwartek jeden z 17 konkretnych materiałów z narzędziami psychologicznymi (m.in. nasza osobista efektywność i produktywność, zarządzanie zespołami, wywieranie wpływu, wprowadzanie nawyków, relacje i wiele, wiele więcej), to stwierdziłem, że dobrym momentem do tego będzie środa.
 
Daj znać w komentarzu na YouTube, co sądzisz o tym pomyśle!
Hejka!

 


© 2023 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa