Dla biznesu l l Dla Ciebie

Wystąpienia perswazyjne. Biznes. Media. Polityka Elżbieta Żurek. RECenzja

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na rynku są książki dobre, jak opisywane wcześniej przeze mnie Tajniki wystąpień publicznych. 101 porad dla prezenterów. Autorstwa Łukasza Dąbrowskiego… podobnie, jak na świecie są najnowsze Mercedesy AMG, piękne czerwone Ferrari i ekskluzywne Rolls Royce’y… jednak w Polsce średni wiek samochodu to 13 lat. A pod względem udziału w rynku 10-cio letnich samochodów i starszych – wyprzedza nas tylko Litwa. Ten stan doskonale obrazuje to, jak w tym zestawieniu wygląda kolejna pozycja, po którą sięgnąłem… i tak, tym razem nie był to Mercedes.

Przejście przez Tajniki wystąpień publicznych było niczym piękna nadmorska droga. Wiesz, jak w filmach za oceanu – ślicznie rozciągające się wybrzeże, Ty jedziesz swoim kabrio po równiutkiej drodze i podziwiasz naturę.

Tym razem, gdy wylądowałem w ręce z książką autorstwa Pani Elżbiety Żurek Wystąpienia perswazyjne. Biznes. Media. Polityka. Nie tylko dostałem jako środek transportu rozpadającą się furmankę, nie tylko jechałem po wyboistej drodze.

Nastał zmrok.

Zgasły światła.

Padł akumulator, a jedyne co usłyszałem, to rozchodzące się wkoło wycie wilków…


© 2023 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa