Dla biznesu l l Dla Ciebie

Jaki czynnik odpowiada za lepsze zarobki i dłuższe kontrakty managerskie? + Jak zyskać przewagę w negocjacjach!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Co sprawia, że managerowie zarabiają więcej o 187.000 USD rocznie? Że różnica w tym jednym czynniku statystycznie wydłuża ich kontrakty o 151 dni? I to nie „byle jacy” dyrektorzy i kierownicy, a kadra zarządzająca z największych firm S&P 500 Index.
A to nie wszystko, bo ten sam czynnik wpływa na to, że...

 

jesteśmy lepiej zapamiętywani, a w przypadku mężczyzn -> ich słowa zapadają na dłużej w pamięć, oferty są lepiej zapamiętywane, a jakby tego wszystkiego było mało, to… znacząco zwiększa nasze szanse u kobiet ;)
Zobacz jeden z darmowych modułów najnowszego kursu New dimension of influence & persuasion power in business (składającego się z 27 modułów wypełnionych po brzegi badaniami, technikami, narzędziami i strategiami z zakresu wywierania wpływu na innych w sprzedaży, negocjacjach, biznesie, sklepach i nie tylko…).

 

Dowiesz się z niego również:
  • ·        Jak zyskać przewagę w negocjacjach
  • ·        Czy warto w ofertach i negocjacjach stosować zaokrąglone ceny, czy precyzyjne „co do złotówki”, która z tych metod zwiększa nasze szanse
  • ·        Jaki czynnik w dużym stopniu determinuje wyższe zarobki na danych stanowiskach
    (badania na dyrektorach największych firm S&P 500 Index)
  • ·        Ten sam czynnik wpływa: na wydłużenie kontraktów, stopień zapamiętania (i dokładność) Twojej oferty/słów/pomysłów, wpływa również na relacje damsko-męskie
  • ·        Otrzymasz również 6 prostych ćwiczeń, które od razu po ich wdrożeniu pozwolą Tobie poprawić ten czynnik.
 
A, to nie wszystko, bo jeżeli spodoba Ci się materiał, to możesz jeszcze skorzystać ze specjalnej zniżki (nawet do -90%) na nasze najnowsze kursy i zgarnąć m.in. Pełen kurs z 27 pełnymi modułami za symboliczne 14.99$! Szczegóły poniżej filmu.

Link bezpośredni: https://www.youtube.com/watch?v=2y6f_E_ykmI
 
A jeżeli spodobał Ci się materiał, to możesz skorzystać ze specjalnego kodu zniżkowego i za równowartość 14.99$, czyli około 5 dyszek zgarnąć dostęp do pełnego kursu. Informacje poniżej.
 
Forma: Kursy są w przystępnej formie video w odcinkach po ok 4-7 minut, które łatwo i szybko można „połknąć” np. w przerwie w pracy, przy kawie, śniadaniu czy nawet kolejce w sklepie!
UWAGA: kursy są w języku angielskim!
Course 1: New dimension of influence & persuasion power in business (27 modułów wypełnionych po brzegi badaniami, technikami, narzędziami i strategiami z zakresu wywierania wpływu na innych w sprzedaży, negocjacjach, biznesie, sklepach i nie tylko…) Szczególnie polecam!
Szczegółowy opis i kupon:
https://www.udemy.com/new-dimension-of-influence-persuasion-power-in-business/?couponCode=YTPROMOCODE15
 
2. Get up early & achieve your goals by psychology solution + bonusowa aplikacja! (10 modułów)
Kurs, który przeprowadzi Ciebie przez budowanie porannej rutyny, kurs dzięki któremu będziesz wcześniej wstawać i realizować swoje cele. Poznasz sprawdzone metody z zakresu psychologii behawioralnej i społecznej, które pomogą Tobie osiągnąć postawiony cel.
Szczegółowy opis i kupon:
https://www.udemy.com/get-up-early-achieve-your-goals-by-psychology-solution/?couponCode=YTPROMOCODE15_2

 

3. How to fall asleep easily: 10 proven methods based on researches (10 modułów)
Kurs, w którym bazując na naukowo potwierdzonych sposobach nauczysz się łatwiej zasypiać, wydłużać faze REM snu (w której szybciej się regenerujemy).
Szczegółowy opis i kupon:
https://www.udemy.com/how-to-fall-asleep-easily-10-proven-methods-b-on-researches/?couponCode=YTPROMOCODE15_1
 
 ZASADY PROMOCJI:
Promocja dotyczy:  3 nowe kursy, każdy za niespełna 15 dolarów (możesz kupić jeden w tej cenie, albo dwa lub trzy -> każdy za 14.99$ -> system automatycznie przeliczy na złotówki, czyli cena ok 55 zł za kurs!)
Jeszcze nigdy żaden nasz kurs nie był tak tanio i zapewne nie będzie ;) Testujemy nowy rynek, a jednocześnie chcemy dać możliwość tańszego zgarnięcia kursów :)
Limit kuponów przeznaczony do wykorzystania to 100 sztuk na każdy kurs!
Gwarancja satysfakcji: jeżeli kurs z jakiś powodów nie spełni Twoich oczekiwań masz minimum 2 tygodnie na zwrot. Wszystko odbywa się na portalu UDEMY, do którego prowadzą linki.
Warto się pospieszyć, bo limit 100 kuponów na kurs przy cenie 14.99$ może szybko się rozejść.
Link stanowi jednocześnie kupon zniżkowy (limit 100 kuponów/kurs). Jeżeli więc po założeniu konta na portalu Udemy lub po kliknięciu w link pojawi się „standardowa” cena: oznacza to, że się spóźniłeś lub spóźniłaś i inni zgarnęli zniżkowe kupony.
Promocja kończy się wraz z wyczerpaniem kuponów!
Kto pierwszy, ten lepszy :)

 

© 2022 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa