Dla biznesu l l Dla Ciebie

Czy wiesz, że klienci w dobrym nastroju kupują o 34% więcej? + zestaw metod do wywierania wpływu

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przydatne w tym kontekście wydaje się badanie przeprowadzone w UK, w którym z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu m.in. do obrazowania aktywności mózgu i tworzenia jego skanów sprawdzono, co najmocniej wpływa na nasz nastrój. Co bardziej stymulująco będzie działało na nasz mózg: zjedzenie paru tabliczek czekolady, otrzymanie 25.000 dolarów, a może…
Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co to takiego i jak możesz wpływać na ludzi np. klientów, by mieli lepszy nastrój i kupowali nawet o 34% więcej, to zapraszam Cię do obejrzenia darmowego mini modułu z naszego najnowszego kursu New dimension of influence & persuasion power in business (składającego się z 27 modułów wypełnionych po brzegi badaniami, technikami, narzędziami i strategiami z zakresu wywierania wpływu na innych w sprzedaży, negocjacjach, biznesie, sklepach i nie tylko…).
Dowiesz się z niego również, jak można wykorzystać podstawowe metody wywierania wpływu profesora Cialdiniego w oparciu o badania przeprowadzone w restauracjach, gdzie kelnerzy są wstanie w prosty sposób wpłynąć na konsumentów, by zwiększyć wysokość napiwków nawet o 42%.
Zapraszam:

 

Link bezpośredni: https://www.youtube.com/watch?v=-Tf5wh0WYmc
 
A jeżeli spodobał Ci się materiał, to możesz skorzystać ze specjalnego kodu zniżkowego i za równowartość 14.99$, czyli około 5 dyszek zgarnąć dostęp do pełnego kursu. Informacje poniżej.
 
Forma: Kursy są w przystępnej formie video w odcinkach po ok 4-7 minut, które łatwo i szybko można „połknąć” np. w przerwie w pracy, przy kawie, śniadaniu czy nawet kolejce w sklepie!
UWAGA: kursy są w języku angielskim!
Course 1: New dimension of influence & persuasion power in business (27 modułów wypełnionych po brzegi badaniami, technikami, narzędziami i strategiami z zakresu wywierania wpływu na innych w sprzedaży, negocjacjach, biznesie, sklepach i nie tylko…) Szczególnie polecam!
Szczegółowy opis i kupon: https://www.udemy.com/new-dimension-of-influence-persuasion-power-in-business/?couponCode=YTPROMOCODE15
 
2. Get up early & achieve your goals by psychology solution + bonusowa aplikacja! (10 modułów)
Kurs, który przeprowadzi Ciebie przez budowanie porannej rutyny, kurs dzięki któremu będziesz wcześniej wstawać i realizować swoje cele. Poznasz sprawdzone metody z zakresu psychologii behawioralnej i społecznej, które pomogą Tobie osiągnąć postawiony cel.
Szczegółowy opis i kupon: https://www.udemy.com/get-up-early-achieve-your-goals-by-psychology-solution/?couponCode=YTPROMOCODE15_2

 

3. How to fall asleep easily: 10 proven methods based on researches (10 modułów)
Kurs, w którym bazując na naukowo potwierdzonych sposobach nauczysz się łatwiej zasypiać, wydłużać faze REM snu (w której szybciej się regenerujemy).
Szczegółowy opis i kupon: https://www.udemy.com/how-to-fall-asleep-easily-10-proven-methods-b-on-researches/?couponCode=YTPROMOCODE15_1
 
ZASADY PROMOCJI:
Promocja dotyczy:  3 nowe kursy, każdy za niespełna 15 dolarów (możesz kupić jeden w tej cenie, albo dwa lub trzy -> każdy za 14.99$ -> system automatycznie przeliczy na złotówki, czyli cena ok 55 zł za kurs!)
Jeszcze nigdy żaden nasz kurs nie był tak tanio i zapewne nie będzie ;) Testujemy nowy rynek, a jednocześnie chcemy dać możliwość tańszego zgarnięcia kursów :)
Limit kuponów przeznaczony do wykorzystania to 100 sztuk na każdy kurs!
Gwarancja satysfakcji: jeżeli kurs z jakiś powodów nie spełni Twoich oczekiwań masz minimum 2 tygodnie na zwrot. Wszystko odbywa się na portalu UDEMY, do którego prowadzą linki.
Warto się pospieszyć, bo limit 100 kuponów na kurs przy cenie 14.99$ może szybko się rozejść.
Link stanowi jednocześnie kupon zniżkowy (limit 100 kuponów/kurs). Jeżeli więc po założeniu konta na portalu Udemy lub po kliknięciu w link pojawi się „standardowa” cena: oznacza to, że się spóźniłeś lub spóźniłaś i inni zgarnęli zniżkowe kupony.
Promocja kończy się wraz z wyczerpaniem kuponów!
Kto pierwszy, ten lepszy :)


© 2022 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa