Dla biznesu l l Dla Ciebie

DZIĘKUJEMY!

WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ. WSPÓLNIE POMAGAMY.

Dzięki Tobie wspólnie pomagamy potrzebującym. 5% dochodu uzyskanego ze sprzedaży naszych kursów online przeznaczamy każdego miesiąca na wsparcie osób, które dotknęła życiowa tragedia.

Świat nie zawsze jest kolorowym miejscem i nawet, kiedy wszystko idzie po naszej myśli może z dnia na dzień osunąć się spod nóg za sprawą wypadku, rzadkiej choroby, uwidocznienia się wrodzonej wady, o której nie wiedzieliśmy i dziesiątek innych losowych przyczyn.

Koszty operacji i rekonwalescencji niekoniecznie możliwych do przeprowadzenia w kraju mogą sięgnąć milionów złoty, a to często dopiero początek drogi, która jest długa, męcząca i ekstremalnie wyboista.

Na co dzień pomagamy firmom, instytucjom i osobom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów i osiąganiu zamierzonych celów poprzez szkolenia i konsultacje oraz wykorzystanie nowych technologii. Nasza praca jest doceniana, jednocześnie wierzymy, że zawsze można zrobić więcej. Zawsze będą ludzie, którzy potrzebują pomocy – niekoniecznie w formie usług, które świadczymy.Dlatego jako firma zdecydowaliśmy się przeznaczać 5% dochodów ze sprzedaży kursów e-learningowych na pomoc innym. Raz w miesiącu wybieramy osoby w serwisie SiePomaga i dokonujemy wpłat.
Jeżeli korzystasz z naszych rozwiązań e-learningowych – dziękujemy, bo przyczyniasz się do tego, że wspólnie możemy więcej. Jednocześnie zachęcamy z całego serca wszystkie firmy, by przyłączyły się do akcji i przekazały wybrany procent dochodów na osoby, które tego bardziej potrzebują. W jedności jest siła. Nawet jeżeli możesz przelać tylko złotówkę – warto to zrobić. Często ludzie nie doceniają efektu skali. Powyżej możesz zapoznać się z przykładowymi zbiórkami, na które dokonaliśmy wpłaty.
Spędziliśmy trochę czasu, jak na kawie :) Jeżeli chcesz się jeszcze spotkać - zostaw namiar zapisując się na newsletter:

Kliknij TUTAJ i zyskaj dostęp do INTERAKTYWNYCH KART FOTOGRAFII

center Już dziś otrzymaj pierwszą z 15 darmowych Interaktywnych Kart Fotografii wraz z filmami instruktażowymi. Zapraszam do wspólnej przygody z fotografią!

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Grande Cru Sp. z o.o. z siedzibą rejestrową Walewska 2/21 04-017 Warszawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych ich aktualizacji lub usunięcia.

Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o.   KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adrsu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa
© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa