Dla biznesu l l Dla Ciebie

Realizujemy szkolenia dla topowych marek w Polsce i na świecie

Szkolenia realizowane przez Grande Cru charakteryzuje zastosowanie efektywnych form i technologii szkoleniowych.
Minimum 80% czasu, to ćwiczenia służące wykształceniu nowych umiejętności i przekuciu teorii w praktykę.

Gościliśmy na szkoleniach pracowników i/lub współpracowaliśmy z:

Przykładowe opinie

Angażujące autorskie gry szkoleniowe dopasowane do profilu szkolenia...

...gry strategiczne, praca z kamerą, nauczyanie hybrydowe, barwne prezentacje i metafory, case study, city games, to jedynie wycinek tego, co czeka uczestników na sali szkoleniowej.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE PROJEKTÓW DLA KLIENTÓW

Jakość i Polecenia

Nasza firma regularnie wyróżniana jest przez Partnerów biznesowych nagrodami potwierdzającymi jakość i wysoki poziom świadczonych usług, m.in. w tym roku otrzymaliśmy nagrodę „Local Star” potwierdzającą, że 97% spośród około 12.000 klientów korzystających z naszych szkoleń on-line na dedykowanej do tego celu platformie e-learningowej jest zadowolonych ze świadczonych usług i zarekomendowałoby naszą ofertę innym.

Potrzeby Biznesowe

Wyróżnia nas głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych. Trenerzy posiadają bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, dlatego realizujemy złożone projekty uwzględniające: audyty, przygotowanie procedur oraz standardów wewnętrznych, modeli biznesowych, treningów w miejscu pracy, ewaluacje projektów, monitorowanie wskaźników ROI (zwrotu z inwestycji), procesy rekrutacyjne, czy zarządzanie procesami poprzez mapy kompetencji.
© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa