Dla biznesu l l Dla Ciebie

NLP & COACHING TOOLS

19 MODUŁÓW, PONAD 100 ODCINKÓW

KONKRETNE, NAUKOWO UDOWODNIONE NARZĘDZIA

KURS ARTURA KRÓLA

Coaching i NLP emocjonują od lat na naszym rynku. Niestety wiele osób myli czym są rzetelne narzędzia i metody pracy coachingowej z treściami przekazywanymi przez wielu samozwańczych i często popularnych guru. Cierpi na tym rynek, klienci, czy sami specjaliści, którzy wrzucani są do jednego worka wraz z domorosłymi „coachami sukcesu” stosującymi tanie triki sprzedażowe wprost odwrotnie proporcjonalnie do etyki pracy z klientem. Dlatego również w tym kursie masz okazję poznać i nauczyć się stosować w praktyce pokaźny zestaw 20 narzędzi i metod stosowanych w coachingu, NLP i pracy nad zmianą. O rzetelność materiału zadbał trener z jednym z najbardziej naukowych podejść w branży. Każda metoda czy narzędzie oparta jest o szereg badań z psychologii lub innych dziedzin nauki.
UWAGA: Kurs jest w języku angielskim.

ZOBACZ FRAGMENTY

Kurs składa się z 19 rozbudowanych modułów podzielonych na przystępne porcje materiałów + ćwiczeń w ponad 100 odcinkach.

UWAGA: KURS W JĘZYKU ANGIELSKIM
Każdy moduł zawiera przygotowane ćwiczenia. Kurs stanowi odpowiednik kilkudniowego szkolenia stacjonarnego.
Konkretne narzędzia coachingowe i NLP poparte badaniami.

Bez marketingu i PR'u

W tym: praca nad pewnością siebie, przekonaniami, praca nad związkami, proces efektywnego uczenia się czy narzędzia do pracy po bolesnych rozstaniach.

MODUŁY I RAMOWY PLAN KURSU

Uzyskasz dostęp do 19 modułów (ponad 100 odcinków), w których nie tylko poznasz narzędzia, ale przede wszystkim weźmiesz udział w szeregu ćwiczeń, które pozwolą wykształcić nowe umiejętności. Każdy moduł odnosi się do życiowych przykładów, co ułatwia wdrożenie. Zarówno nowicjusz, jak i doświadczony specjalista znajdą w kursie skuteczne narzędzia.

PROFESJONALNY TRENER

Szkolenie prowadzi Artur Król - psycholog, znany ekspert w zakresie badań. Trener i wykładowca MBA. Właściciel firmy szkoleniowej Change Makers. Współpracuje z takimi gwiazdami jak: Andrew Austin, Emma James, Nick Kemp czy Michael Perez. Coach & change maker specjalizujący się w pracy z pewnością siebie i odkochaniem. Autor książek i artykułów.

MODUŁ I: Gry statusowe

01

02

MODUŁ II: Decision proces architecture

MODUŁ III: Dinamic mindscapes

03

04

MODUŁ IV: Modelowanie ekspertów

MODUŁ V: Mindlines

05

06

MODUŁ VI: Modelowanie i Model szczęśliwego człowieka

MODUŁ VII: Metafory biznesu

07

08

MODUŁ VIII: Metaprogramy I

MODUŁ IX: NLP Pogromcy mitów

09

10

MODUŁ X: Panorama Społeczna

MODUŁ XI: PS: Pewność siebie

11

12

MODUŁ XII: PS: Zmiana przekonań

MODUŁ XIII: Podwójna dysocjacja

13

14

MODUŁ XIV: Efektywny proces uczenia się

MODUŁ XV: Miłość, jak sobie radzić później?

15

16

MODUŁ XVI: Ulepszanie relacji

MODUŁ XVII: Metaprogramy II

17

18

MODUŁ XVII: Open Spaces

MODUŁ XVII: Time Line Technology

19

SKUTECZNE NARZĘDZIA

Kurs, to nie książka, która po przeczytaniu wyląduje na półce. Prezentowane metody i narzędzia bazują na badaniach naukowych oraz zostały przetestowane przez praktyków i przedstawione wraz z ćwiczeniami.

GWARANCJA
JAKOŚCI

Nasza firma regularnie wyróżniana jest przez Partnerów biznesowych nagrodami potwierdzającymi jakość i wysoki poziom świadczonych usług, m.in. w tym roku otrzymaliśmy nagrodę „Local Star” potwierdzającą, że 97% spośród około 12.000 klientów korzystających z naszych szkoleń on-line jest zadowolonych ze świadczonych usług i zarekomendowałoby naszą ofertę innym.

OSZCZĘDNOŚĆ
CZASU

Kurs ten to oszczedność czasu i pieniędzy. Dzięki przedstawionym konkretom i ćwiczeniom oszczędzasz czas. Nie musisz jeździć na szkolenia, to one przyjeżdżają do Ciebie. Natomiast dzięki dedykowanej platformie e-learningwej możesz korzystać kiedy tylko chcesz. Dostęp jest nielimitowany czasowo. 24h/7 dni w tygodniu.

VIDEO-INSTRUKCJA:
Jak złożyć zamówienie

ZAMÓW TERAZ

NLP & Coaching Tools (po angielsku)

470

  • -> Pełen dostęp 24h/7 dni w tygodniu
  • -> Preferencyjne warunki Konsultacji Premium
  • -> Limitowane oferty dla użytkowników
  • -> 19 modułów / ponad 100 odcinków

Formularz kontaktowy

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz zamówić szkolenie, sprawdzić dostępność konsultacji premium lub uzyskać dodatkowe informacje - napisz do nas :) a jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.
Spędziliśmy trochę czasu, jak na kawie :) Jeżeli chcesz się jeszcze spotkać - zostaw namiar zapisując się na newsletter:

Kliknij TUTAJ i zyskaj dostęp do INTERAKTYWNYCH KART FOTOGRAFII

center Już dziś otrzymaj pierwszą z 15 darmowych Interaktywnych Kart Fotografii wraz z filmami instruktażowymi. Zapraszam do wspólnej przygody z fotografią!

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Grande Cru Sp. z o.o. z siedzibą rejestrową Walewska 2/21 04-017 Warszawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych ich aktualizacji lub usunięcia.

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa