Dla biznesu l l Dla Ciebie

KURS SPEED UP YOUR LIFE

Poznaj metody takie jak Gratefulness czy Mindfulness. Naucz się wchodzić na wiele sposobów w stan podwyższonej efektywności - stan FLOW. W którym, jak pokazuje wiele badań managerowie są bardziej wydajni o 500%, a snajperzy o przeszło 200%. W tym wybuchowym koktajlu dostaniesz również najbardziej efektywne narzędzia do wykorzystania przy prezentacjach i rozmowach: zarówno narzędzia do pracy ze stresem, opanowaniem emocji, jak i narzędzia stricte do public speakingu i prowadzenia prezentacji, jak tworzenie barwnych metafor, storytelling i in.

ZOBACZ FRAGMENT

Kurs składa się z 10 rozbudowanych modułów podzielonych na przystępne porcje materiałów + ćwiczeń w ponad 50 odcinkach.

Każdy moduł zawiera przygotowane ćwiczenia. Kurs stanowi odpowiednik kilkudniowego szkolenia stacjonarnego.
 

Stan FLOW to brakujący element efektywności. Dzięki opanowaniu stresu oraz mieszance hormonów towarzyszących stanowi FLOW możemy osiągać więcej i szybciej. Zaczynając od nauki, przechodząc przez obszary kreatywności, twórczości, a kończąc na o wiele wydajniejszej pracy.

MODUŁY I RAMOWY PLAN KURSU

Uzyskasz dostęp do 11 modułów (ponad 50 odcinków), w których nie tylko poznasz narzędzia, ale przede wszystkim weźmiesz udział w szeregu ćwiczeń, które pozwolą Tobie wykształcić nowe umiejętności.

MODUŁ I: Stan FLOW

Jak osiągać stan podwyższonej efektywności.

01

02

MODUŁ II: Hack the FLOW

Szybkie sposoby wchodzenia i osiągania stanu FLOW.

MODUŁ III: Metafory w przemówieniach publicznych

Naucz się opowiadać barwnie i trafiać do wszystkich odbiorców, również na poziomie całkowicie nieświadomym.

03

04

MODUŁ IV: Public speaking

Dowiesz się jak przemawiać i prezentować, by porwać słuchaczy, weźmiesz udział w szeregu ćwiczeń rozwijających Twoje umiejętności!

MODUŁ V: Zarządzanie stresem

Jeden z dwóch dużych modułów traktujących o konkretnych sposobach i strategiach radzenia sobie ze stresem.

05

MODUŁ VI: Stres management

Kolejny zestaw narzędzi do pracy ze stresem.

06

07

MODUŁ VII: Storytelling

Naucz się opowiadać wciągające historie pełne emocji, przemycać i instalować określone sugestie w umysłach odbiorców.

MODUŁ VIII: Gratefulness

Gratefulness, czyli "metoda" wdzięczności, która pomoże Tobie czerpać z życia jeszcze więcej i stawać się szczęśliwym człowiekiem.

08

09

MODUŁ IX: Mindfulness cz 1

Jeden z dwóch modułów traktujących o praktykach uważności tzw. mindfulness, które umożliwiają pracę nad sobą, są stosowane często jako metody podnoszące jakość życia, jak i wykorzystywane w terapii czy coachingu.

MODUŁ X: Mindfulness cz 2

10

11

MODUŁ XI: Moduł niespodzianka

Szczęście - jak je osiągnąć.

W czasie kursu nauczysz się szybko osiągać stan FLOW, który nie tylko zwiększa produktywność, ale również wspomaga koncentrację i kreatywne myślenie. Zamień problemy w wyzwania i szereg twórczych pomysłów.

SKUTECZNE NARZĘDZIA

Kurs, to nie książka, która po przeczytaniu wyląduje na półce. Prezentowane metody i narzędzia bazują na badaniach naukowych oraz zostały przetestowane przez praktyków i przedstawione wraz z ćwiczeniami.

PROFESJONALNY
TRENER

Szkolenie prowadzi Rafał Cupiał właściciel firmy ALTERSENSE. Ekspert coachingu integracyjnego wykorzystujący w swojej praktyce m.in. takie metody jak:  Voice Dialogue, coaching prowokacyjny, Big Mind, RTZ, MBB, The Work czy Mindfulness.  Uznany trener wystąpień publicznych, profesjonalnych prezentacji i FLOW. 

OSZCZĘDNOŚĆ
CZASU

Kurs ten to oszczedność czasu i pieniędzy. Dzięki przedstawionym konkretom i ćwiczeniom oszczędzasz czas. Nie musisz jeździć na szkolenia, to one przyjeżdżają do Ciebie. Natomiast dzięki dedykowanej platformie e-learningwej możesz korzystać kiedy tylko chcesz. Dostęp jest nielimitowany czasowo. 24h/7 dni w tygodniu.

GWARANCJA
JAKOŚCI

Nasza firma regularnie wyróżniana jest przez Partnerów biznesowych nagrodami potwierdzającymi jakość i wysoki poziom świadczonych usług, m.in. w tym roku otrzymaliśmy nagrodę „Local Star” potwierdzającą, że 97% spośród około 12.000 klientów korzystających z naszych szkoleń on-line jest zadowolonych ze świadczonych usług i zarekomendowałoby naszą ofertę innym.

SPEED UP YOUR LIFE

470

  • -> Pełen dostęp 24h/7 dni w tygodniu
  • -> Dedykowana platforma e-learningowa
  • -> Limitowane oferty dla użytkowników

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz zamówić szkolenie, sprawdzić dostępność konsultacji premium lub uzyskać dodatkowe informacje - napisz do nas :) a jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.

Formularz kontaktowy

VIDEO-INSTRUKCJA:
Jak złożyć zamówienie

Spędziliśmy trochę czasu, jak na kawie :) Jeżeli chcesz się jeszcze spotkać - zostaw namiar zapisując się na newsletter:

Kliknij TUTAJ i zyskaj dostęp do INTERAKTYWNYCH KART FOTOGRAFII

center Już dziś otrzymaj pierwszą z 15 darmowych Interaktywnych Kart Fotografii wraz z filmami instruktażowymi. Zapraszam do wspólnej przygody z fotografią!

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Grande Cru Sp. z o.o. z siedzibą rejestrową Walewska 2/21 04-017 Warszawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych ich aktualizacji lub usunięcia.

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa