Dla biznesu l l Dla Ciebie

ZŁOTY BILET

Pamiętasz kultowy złoty bilet, który upoważniał do oglądania wszystkich filmów? Przepustka do tysięcy magicznych opowieści wyświetlanych na ekranach kin. Przewija się w klasyce kinematografii, a co jakiś czas ponownie pojawia np. w Charlie i fabryka czekolady. Postanowiliśmy przenieść ten mechanizm na grunt rozwijania nowych umiejętności, podnoszenia kompetencji i zdobywania wiedzy. Wyobraź sobie nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów, kursów i produktów, które są dostępne na naszej platformie, jak i tych które kiedykolwiek się pojawią… jesteś zainteresowany?

CO OBEJMUJE GT?

Posiadacz Złotego Biletu otrzymuje dożywotni dostęp do WSZYSTKICH materiałów i kursów, które dostępne są jako nasze produkty na platformie e-learningowej...

...a to nie wszystko, bo zyskuje dostęp do wszystkich materiałów, które kiedykolwiek w przyszłości zostaną opublikowane. Posiadacz biletu otrzymuje również przedpremierowy dostęp do niepublikowanych produktów.

GWARANCJA DOSTĘPU DO WSZYSTKICH SZKOLEŃ, KTÓRE SĄ I DOPIERO BĘDĄ OPUBLIKOWANE, A DODATKOWO MOŻLIWOŚĆ TESTOWANIA WYBRANYCH PRODUKTÓW NA DŁUGO PRZED ICH PREMIERĄ, TO PRAWDZIWA GRATKA.

PRZYKŁADY SZKOLEŃ, KTÓRE JUŻ CZEKAJĄ NA WŁAŚCICIELA ZŁOTEGO BILETU

PODSTAWOWE INFORMACJE

GWARANCJA
JAKOŚCI

Ile jest Złotych Biletów?

Złote Bilety są limitowane, każdy posiada swój indywidualny numer przypisany do konkretnej osoby. Rocznie możliwe do zdobycia jest zaledwie 20 Złotych biletów.

01

02

Jak realizowane są szkolenia z wykorzystaniem GT?

Szczęśliwy posiadacz Złotego Biletu wybiera dowolne szkolenia, do których che mieć dostęp i wysyła informację do nas. Otrzymuje pełen dostęp. Natomiast przedpremierowe produkty przesyłamy autmatycznie.

Czy każdy może kupić złoty bilet?

Każdy użytkownik platformy e-learningowej może ubiegać się o Złoty Bilet, jednak tylko 20 osób rocznie otrzymuje GOLDEN TICKET.

03

04

Co decyduje o przyznaniu GT?

Twoja Kreatywność w zadaniu, które stawiamy przed Tobą. Spośród wszystkich zgłoszeń każdego miesiąca (z wyłączeniem czerwca i lipca) wyłaniamy dwóch zwycięzców, których informujemy drogą mailową.

Ile kosztuje Golden Ticket?

Złoty Bilet uprawniający do korzystania ze wszystkich szkoleń kosztuje 2.000 zł, czyli ułamek ceny kursów dostępnych na naszej platformie.

05

ZADANIE WARTE
ZŁOTEGO BILETU

Jeżeli korzystasz z naszych kursów na dedykowanej platformie e-learningowej i jesteś zainteresowany ubieganiem się o Złoty Bilet wykonaj zadanie: prześlij na nasz adres (biuro@nafnaf.pl) odpowiedź w dowolnej formie (pisemnej, muzycznej, video, zdjęcia, kolażu - uwolnij swoją kreatywność!) nawiązującą do tematu "Złoty Bilet: dlaczego ja?". Spośród nadesłanych prac dwie osoby miesięcznie będą miały okazję otrzymać Golden Ticket w cenie 2.000 zł.
Nasza firma regularnie wyróżniana jest przez Partnerów biznesowych nagrodami potwierdzającymi jakość i wysoki poziom świadczonych usług, m.in. w tym roku otrzymaliśmy nagrodę „Local Star” potwierdzającą, że 97% spośród około 12.000 klientów korzystających z naszych szkoleń on-line jest zadowolonych ze świadczonych usług i zarekomendowałoby naszą ofertę innym.

GOLDEN TICKET

2000

  • -> Pełen dostęp 24h/7 dni w tygodniu
  • -> Limitowane oferty dla użytkowników
  • -> Preferencyjne warunki Konsultacji Premium
  • -> DOSTĘP DO WSZYSTKICH KURSÓW
  • -> Dostęp do wszystkich szkoleń, które się pojawią
  • -> Dożywotni dostęp
  • -> Przedpremierowy dostęp do wybranych produktów
  • LIMIT 20 SZTUK ROCZNIE

Formularz kontaktowy

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli masz pytania odnośnie Złotego Biletu - napisz do nas :) a jeden z Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi.
Spędziliśmy trochę czasu, jak na kawie :) Jeżeli chcesz się jeszcze spotkać - zostaw namiar zapisując się na newsletter:

Kliknij TUTAJ i zyskaj dostęp do INTERAKTYWNYCH KART FOTOGRAFII

center Już dziś otrzymaj pierwszą z 15 darmowych Interaktywnych Kart Fotografii wraz z filmami instruktażowymi. Zapraszam do wspólnej przygody z fotografią!

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Grande Cru Sp. z o.o. z siedzibą rejestrową Walewska 2/21 04-017 Warszawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych ich aktualizacji lub usunięcia.

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa