Dla biznesu l l Dla Ciebie

Kiedy opanujesz już efektywne narzędzia, techniki i strategie z zakresu Praktyka NLP widząc efekty w życiu swoim i najbliższych, możesz zapragnąć czegoś więcej, pójść wyżej i wejść na poziom mistrzowski w programowaniu neurolingwistycznym.

W czasie szkolenia Praktyk NLP poznałeś szereg narzędzi, technik i strategii, które pokazały Tobie, jak możesz budować relacje z ludźmi, pomagać sobie i Twoim bliskim z nawykami, nałogami, fobiami, czy negatywnymi emocjami. Nauczyłeś się wpływać na ludzi i lepiej z nimi komunikować. Przyszedł czas, by sięgnąć po więcej. 

ZOBACZ OPINIE O KURSIE I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOPRACOWANE
MULTIMEDIALNE MODUŁY

Kurs składa się z kilkudziesięciu rozbudowanych modułów podzielonych na przystępne porcje materiałów. Każdy moduł zawiera przygotowane ćwiczenia. Kurs stanowi odpowiednik kilkunasto-kilkudziesięciodniowego szkolenia stacjonarnego.

PROFESJONALNY TRENER

Ucz się od najlepszych, Twoim trenerem będzie: Olaf Sawajner. Psycholog, absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i ponad 100 szkoleń w tym kursu trenerskiego w Harvard Business Review. Jako trener na szkoleniach gościł pracowników takich firm i instytucji, jak: Brown-Forman (Jack Daniel's, Finlandia...), Philips, LG Poland, Mars Poland, Philip Morris International (Marlboro, L&M...) i in. Kliknij i dowiedz się więcej.

MASTER NLP to podróż w nas samych. Pozwalająca na lepsze zrozumienie siebie, ludzi i otaczającego świata. Poprzez poznanie zasad, które kierują umysłem otwierają się nowe możliwości efektywnej zmiany.

ZOBACZ JAKA CZEKA CIĘ DROGA

Master NLP & Coaching, to nie tylko szkolenie dostarczające Tobie kolejnych niezwykle potężnych narzędzi, ale również szerszej perspektywy, zwiększające Twoją osobistą efektywność oraz umożliwiające pracę coachingową z innymi - tam gdzie liczy się prawdziwa i głęboka zmiana. To kurs, który ma pomóc Tobie wykorzystać Twój potencjał i rozwinąć go w następujących obszarach:

SKUTECZNE NARZĘDZIA

Kurs, to nie książka, która po przeczytaniu wyląduje na półce. Prezentowane metody i narzędzia bazują na badaniach naukowych oraz zostały przetestowane przez praktyków i przedstawione wraz z ćwiczeniami.

Pracy coachingowej

nad obszarami, z którymi pracować chcą Twoi klienci.

01

02

Tworzenia naprawdę głębokich i szczerych relacji

zarówno biznesowych, jak i towarzyskich

Perswazji i wywierania wpływu

w jeszcze bardziej subtelny, a zrazem skuteczny sposób

03

04

Efektywność

Podnoszenia Twojej osobistej i zawodowej efektywności

Optymalizacja

Optymalizacji Twojego życia oraz nadania mu określonych priorytetów, które będą kształtowały nieświadome strategie.

05

06

Zmiany perspektyw

w zależności od otaczającej Ciebie rzeczywistości, tak by wyciągnąć maksimum zarówno pozytywnych doznań, jak i efektywności

Zasoby

Pracy na wewnętrznych i zewnętrznych zasobach, dzięki którym będziesz mógł się ciągle rozwijać i iść do przodu

07

08

Teoria w praktykę

Przenoszenia teorii w codzienną praktykę, która zaowocuje nie tylko pełniejszymi relacjami, ale i konkretnymi efektami biznesowymi 

Certyfikacja na Mastera i Coacha NLP

A gdy będziesz już gotowy - masz okazję zdobyć podwójny certyfikat Mastera NLP i Coacha NLP poddając się procesowi certyfikacji.

09

GWARANCJA
JAKOŚCI

Nasza firma regularnie wyróżniana jest przez Partnerów biznesowych nagrodami potwierdzającymi jakość i wysoki poziom świadczonych usług, m.in. w tym roku otrzymaliśmy nagrodę „Local Star” potwierdzającą, że 97% spośród około 12.000 klientów korzystających z naszych szkoleń on-line jest zadowolonych ze świadczonych usług i zarekomendowałoby naszą ofertę innym.

OSZCZĘDNOŚĆ
CZASU

Kurs ten to oszczedność czasu i pieniędzy. Dzięki przedstawionym konkretom i ćwiczeniom oszczędzasz czas. Nie musisz jeździć na szkolenia, to one przyjeżdżają do Ciebie. Natomiast dzięki dedykowanej platformie e-learningwej możesz korzystać kiedy tylko chcesz. Dostęp jest nielimitowany czasowo. 24h/7 dni w tygodniu.

DODATKOWY
PREZENT

W cenie otrzymujesz bardzo rozbudowany kurs, a to nie wszystko, bo dodatkowo w prezencie wewnątrz kursu znajdziesz kolejny kurs składający się z 12 rozbudowanych modułów (ponad 50 odcinków) poświęcony konkretnym narzędziom wykorzystywanym w coachingu.

NLP nie sprawi, że świat stanie się lepszy, zło zniknie, Matrix przestanie istnieć, a Ty będziesz królem. Dostarcza narzędzi, dzięki którym umożliwia nam tworzenie i budowanie lepszych relacji, nawyków, poglądów i przekonań, pracy z emocjami... a w konsekwencji pełniejszego życia.

Najczęściej zadawane pytania

Czy potrzebuję zaawansowanej znajomości komputera, by móc korzystać z kursu?
Zdecydowanie nie potrzebujesz zawansowanej znajomości komputera, czy funkcjonowania platform e-learningowych. Platforma jest intuicyjna, oczywiście taka znajomość może być pomocna, jednak od tego są nasi konsultanci, by móc szybko pomóc rozwiązać ewentualne przeciwności.
Co w przypadku, gdy rozpocząłem kurs, a nie mogę go skończyć z powodu wyjazdu/pracy?
Czy są jakieś ukryte opłaty?
Z kim będę się uczył, czy mogę kontaktować się z innymi uczestnikami kursu?
EGZAMIN: Czy każdy dostaje certyfikat?
Inwestycja i koszty wysyłki certyfikatów
Opłaciłem kurs, kiedy będę mógł z niego korzystać?
Czy wystawiacie Faktury VAT?
Chcę zakupić dostęp dla moich pracowników, czy mogę liczyć na rabat?

ZAMÓW TERAZ

MASTER & Coaching NLP Online

2 460

  • -> Pełen dostęp 24h/7 dni w tygodniu
  • -> Rozbudowane moduły
  • -> Możliwość uzyskania certyfikatu (+oprawa i wysyłka)
  • -> Limitowane oferty dla użytkowników
  • -> Preferencyjne warunki Konsultacji Premium

Formularz kontaktowy

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz zamówić szkolenie, sprawdzić dostępność konsultacji premium lub uzyskać dodatkowe informacje - napisz do nas :) a jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.
Spędziliśmy trochę czasu, jak na kawie :) Jeżeli chcesz się jeszcze spotkać - zostaw namiar zapisując się na newsletter:

Kliknij TUTAJ i zyskaj dostęp do INTERAKTYWNYCH KART FOTOGRAFII

center Już dziś otrzymaj pierwszą z 15 darmowych Interaktywnych Kart Fotografii wraz z filmami instruktażowymi. Zapraszam do wspólnej przygody z fotografią!

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Grande Cru Sp. z o.o. z siedzibą rejestrową Walewska 2/21 04-017 Warszawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych ich aktualizacji lub usunięcia.

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa