Dla biznesu l l Dla Ciebie

PRAKTYK NLP
oraz
MASTER NLP & COACHING ONLINE

W PAKIECIE

Na tej stronie możesz zamówić Pakiet zawierający (1) Praktyk NLP oraz (2) Master NLP & Coaching Online. Przed dokonaniem zakupu zapoznaj sie z opisami kursów kilkając na wybraną grafikę.

Najczęściej zadawane pytania

Czy potrzebuję zaawansowanej znajomości komputera, by móc korzystać z kursu?
Zdecydowanie nie potrzebujesz zawansowanej znajomości komputera, czy funkcjonowania platform e-learningowych. Platforma jest intuicyjna, oczywiście taka znajomość może być pomocna, jednak od tego są nasi konsultanci, by móc szybko pomóc rozwiązać ewentualne przeciwności.
Co w przypadku, gdy rozpocząłem kurs, a nie mogę go skończyć z powodu wyjazdu/pracy?
Czy są jakieś ukryte opłaty?
Z kim będę się uczył, czy mogę kontaktować się z innymi uczestnikami kursu?
EGZAMIN: Czy każdy dostaje certyfikat?
Inwestycja i koszty wysyłki certyfikatów
Opłaciłem kurs, kiedy będę mógł z niego korzystać?
Czy wystawiacie Faktury VAT?
Chcę zakupić dostęp dla moich pracowników, czy mogę liczyć na rabat?

VIDEO-INSTRUKCJA:
Jak złożyć zamówienie

ZAMÓW TERAZ

PRAKTYK NLP i MASTER & Coaching NLP Online

3 690

  • -> Pełen dostęp 24h/7 dni w tygodniu
  • -> Rozbudowane moduły
  • -> Możliwość uzyskania certyfikatu (+oprawa i wysyłka)
  • -> Limitowane oferty dla użytkowników
  • -> Preferencyjne warunki Konsultacji Premium
  • -> Kurs na dedykowanej platformie e-learningowej

NLP nie sprawi, że świat stanie się lepszy, zło zniknie, Matrix przestanie istnieć, a Ty będziesz królem. Dostarcza narzędzi, dzięki którym umożliwia nam tworzenie i budowanie lepszych relacji, nawyków, poglądów i przekonań, pracy z emocjami... a w konsekwencji pełniejszego życia.

Formularz kontaktowy

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz zamówić szkolenie, sprawdzić dostępność konsultacji premium lub uzyskać dodatkowe informacje - napisz do nas :) a jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.
Spędziliśmy trochę czasu, jak na kawie :) Jeżeli chcesz się jeszcze spotkać - zostaw namiar zapisując się na newsletter:

Kliknij TUTAJ i zyskaj dostęp do INTERAKTYWNYCH KART FOTOGRAFII

center Już dziś otrzymaj pierwszą z 15 darmowych Interaktywnych Kart Fotografii wraz z filmami instruktażowymi. Zapraszam do wspólnej przygody z fotografią!

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Grande Cru Sp. z o.o. z siedzibą rejestrową Walewska 2/21 04-017 Warszawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych ich aktualizacji lub usunięcia.

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa