Dla biznesu l l Dla Ciebie

Konflikt i kryzys odpowiednio przepracowane mogą być fundamentem wspaniałych relacji i wielkich rzeczy.

KURS SEBASTIANA SZAJNERA

Kontrowersyjne na pierwszy rzut oka połączenie tematów daje konkretny zestaw narzędzi, dzięki którym możemy zdecydowanie podnieść naszą osobistą efektywność w relacjach międzyludzkich. Poczynając od naszych najbliższych dochodząc do całkowicie nieznanych nam osób. Pomoże nam w tym zestaw praktycznych modułów, który pozwoli wyrobić nowe umiejętności. Dowiesz się m.in. jak przekuć problem, czy "życiowe nieszczęście" w potężny zasób, jak tworzyć pozytywne i zdrowe dla związku nawyki, jak nauczyć się dawać ludziom komplementy, jak odkryć i rozwijać na 10 sposobów swoją prawdziwą pasję, jak rozwiązywać konflikty w konstruktywny sposób. I wiele, wiele więcej...

PROFESJONALNY
TRENER

Szkolenie prowadzi Sebastian Szajner – interwent i coach kryzysowy akredytowany przez Polskie Towarzystwo Coachów Kryzysowych. Jest również trenerem komunikacji i współzałożycielem dwóch stowarzyszeń. Jego specjalizacją jest wspieranie ludzi w kryzysowych momentach życia, szczególnie osób po wypadkach. Absolwent dwóch uczelni i ponad 50 kursów w tym w zakresie pracy indywidualnej i grupowej.

ZOBACZ FRAGMENTY

Kurs składa się z 10 rozbudowanych modułów podzielonych na przystępne porcje materiałów + ćwiczeń w ponad 50 odcinkach.
Każdy moduł zawiera przygotowane ćwiczenia. Kurs stanowi odpowiednik kilkudniowego szkolenia stacjonarnego.
Zdobędziesz wiedzę z zakresu zaawansowanej komunikacji. Dowiesz się jak pracować z konfliktami, jak szukać wspólnych tematów i tworzyć nawyki, które będą łączyć.

MODUŁY I RAMOWY PLAN KURSU

Uzyskasz dostęp do 11 modułów (ponad 50 odcinków), w których nie tylko poznasz narzędzia, ale przede wszystkim weźmiesz udział w szeregu ćwiczeń, które pozwolą Tobie wykształcić nowe umiejętności.

SKUTECZNE NARZĘDZIA

Kurs, to nie książka, która po przeczytaniu wyląduje na półce. Prezentowane metody i narzędzia bazują na badaniach naukowych oraz zostały przetestowane przez praktyków i przedstawione wraz z ćwiczeniami.

MODUŁ I: Jak dawać komplementy

Dzięki temu modułowi wyćwiczysz umiejętność dawania komplementów, motywowania innych oraz zbliżania się w relacjach.

01

02

MODUŁ II: Pasja życia

Odkryj, co jest Twoją prawdziwą pasją.

MODUŁ III: Rozwiązywanie konfliktów

Poznaj sprawdzone metody rozwiązywania w sposób konstruktywny nieporozumień i konfliktów.

03

04

MODUŁ IV: Energia: jak ją mieć przez cały dzień?

Nauczysz się zarządzać swoją energią, tak by stawać się bardziej efektywnym w pracy i życiu osobistym.

MODUŁ V: Kobiety: jak rozmawiać i zrozumieć?

Moduł poświęcony przede wszystkim dla Panów (ale nie tylko!).

05

06

MODUŁ VI: Strategie komunikacji

Poznaj efektywne strategie komunikacyjne, które usprawnią nawiązywanie relacji.

MODUŁ VII: Śmiech, dystans i temat do rozmowy

Naucz się szybko i skutecznie rozładowywać napięcia dzięki wzbudzaniu pozytywnych emocji u innych. Dostaniesz konkretne narzędzia, które natychmiastowo możesz wprowadzić w życie. Naucz się budować dystans do siebie i znajdować wspólne tematy z rozmówcami.

07

08

MODUŁ VIII: Sztuka skutecznej riposty

Przejdź przez przyspieszony trening tworzenia ciętych ripost :)

MODUŁ IX: Rozwijaj pasję na 10 sposobów.

10 sprawdzonych sposobów, by rozwijać swoją pasję.

09

10

MODUŁ X: Interwencja kryzysowa

Przekuj tragedię w potężny zasób.

MODUŁ XI: Pozytywne nawyki w parach

Naucz się kreować i wprowadzać nowe nawyki w swoich relacjach, które sprawią, że jakość relacji i związków będzie wzrastać, tak, jak poziom Twojego zadowolenia z nich.

11

GWARANCJA
JAKOŚCI

Nasza firma regularnie wyróżniana jest przez Partnerów biznesowych nagrodami potwierdzającymi jakość i wysoki poziom świadczonych usług, m.in. w tym roku otrzymaliśmy nagrodę „Local Star” potwierdzającą, że 97% spośród około 12.000 klientów korzystających z naszych szkoleń on-line jest zadowolonych ze świadczonych usług i zarekomendowałoby naszą ofertę innym.


OSZCZĘDNOŚĆ
CZASU

Kurs ten to oszczedność czasu i pieniędzy. Dzięki przedstawionym konkretom i ćwiczeniom oszczędzasz czas. Nie musisz jeździć na szkolenia, to one przyjeżdżają do Ciebie. Natomiast dzięki dedykowanej platformie e-learningwej możesz korzystać kiedy tylko chcesz. Dostęp jest nielimitowany czasowo. 24h/7 dni w tygodniu.

VIDEO-INSTRUKCJA:
Jak złożyć zamówienie

ZAMÓW TERAZ

PASJA, KRYZYS, ZWIĄZKI

470

  • -> Pełen dostęp 24h/7 dni w tygodniu
  • -> Preferencyjne warunki Konsultacji Premium
  • -> Limitowane oferty dla użytkowników

W większości relacji łatwo jest o konflikt. W życiu przydają się sprawdzone strategie, które pozwalają budować i dbać długofalowo o najbliższych. Szanować każdą ze stron, to dobry początek do budowy zrozumienia i wsłuchania się w potrzeby innych i własne.

Formularz kontaktowy

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz zamówić szkolenie, sprawdzić dostępność konsultacji premium lub uzyskać dodatkowe informacje - napisz do nas :) a jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.
Spędziliśmy trochę czasu, jak na kawie :) Jeżeli chcesz się jeszcze spotkać - zostaw namiar zapisując się na newsletter:

Kliknij TUTAJ i zyskaj dostęp do INTERAKTYWNYCH KART FOTOGRAFII

center Już dziś otrzymaj pierwszą z 15 darmowych Interaktywnych Kart Fotografii wraz z filmami instruktażowymi. Zapraszam do wspólnej przygody z fotografią!

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Grande Cru Sp. z o.o. z siedzibą rejestrową Walewska 2/21 04-017 Warszawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych ich aktualizacji lub usunięcia.

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa