Dla biznesu l l Dla Ciebie

Odwaga jest emanacją pewności siebie tworzoną przez nas samych. To jedna z super-mocy, która pozwala dokonywać przełomowych decyzji i działań mających realny wpływ na nasze życie.

21
MODUŁÓW

W czasie 21 modułów poznasz konkretne sposoby na ćwiczenie pewności siebie. Zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej w różnych kontekstach: od spotkań towarzyskich jak randki, przez spotkania biznesowe jak rozmowy handlowe, czy rozmowa o pracę aż po wystąpienia publiczne.

SZKOLENIA Z MYŚLĄ O TOBIE

WEWNĘTRZNA
I ZEWNĘTRZNA

Będziemy wspólnie pracować całościowo - zarówno nad tzw wewnętrzną pewnością siebie, czyli stanem i emocjami, które Tobie towarzyszą np w sytuacjach stresowych (randka, wystąpienie), jak i nad zewnętrzną PŚ, czyli tym jak postrzegają Ciebie inni (jako osobę pewną siebie czy niepewną).

Na łożu śmierci jeszcze nikt nie żałował, że nie pracował więcej, że zapytał "Czy pójdziesz ze mną na kawę?", co powiedzieli znajomi... ludzie żałują tego, czego nie zrobili, że zabrakło im odwagi.

SKUTECZNE NARZĘDZIA

Kurs, to nie książka. Otrzymujesz skuteczne narzędzia oparte na naukowych badaniach m.in. z zakresu psychologii społecznej, behawioralnej i ewolucyjnej. Prezentowane metody zostały przetestowane przez praktyków i przedstawione wraz z ćwiczeniami. Pozwalają rozwinąć pewność siebie w różnych sytuacjach.

ZWIĘKSZ EFEKTYWNOŚĆ

Wiele badań z zakresu psychologii społecznej m.in. nad efektem Pigmaliona, mechanizmem samospełniającego się proroctwa, wyuczonej bezradności, efektu zwycięzcy i innych. Jasno wskazuje, że Twój wewnętrzny stan (pewność siebie versus brak PS) i jego postrzeganie ma znaczący wpływ na wyniki, które osiągasz.

OSZCZĘDNOŚĆ
CZASU

Kurs ten to oszczedność czasu i pieniędzy. Dzięki przedstawionym konkretom i ćwiczeniom oszczędzasz czas. Nie musisz jeździć na szkolenia, to one przyjeżdżają do Ciebie. Natomiast dzięki dedykowanej platformie e-learningwej możesz korzystać kiedy tylko chcesz. Dostęp jest nielimitowany czasowo. 24h/7 dni w tygodniu.

GWARANCJA
JAKOŚCI

Nasza firma regularnie wyróżniana jest przez Partnerów biznesowych nagrodami potwierdzającymi jakość i wysoki poziom świadczonych usług, m.in. w tym roku otrzymaliśmy nagrodę „Local Star” potwierdzającą, że 97% spośród około 12.000 klientów korzystających z naszych szkoleń on-line jest zadowolonych ze świadczonych usług i zarekomendowałoby naszą ofertę innym.

PEWNOŚĆ SIEBIE: w życiu prywatnym i zawodowym

247

  • UWAGA: promocja ograniczona czasowo: regularna cena produktu 470 zł
  • -> Pełen dostęp 24h/7 dni w tygodniu
  • -> Dedykowana platforma e-learningowa
  • -> Limitowane oferty dla użytkowników

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz zamówić szkolenie, sprawdzić dostępność konsultacji premium lub uzyskać dodatkowe informacje - napisz do nas :) a jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.

Formularz kontaktowy

VIDEO-INSTRUKCJA:
Jak złożyć zamówienie

Spędziliśmy trochę czasu, jak na kawie :) Jeżeli chcesz się jeszcze spotkać - zostaw namiar zapisując się na newsletter:

Kliknij TUTAJ i zyskaj dostęp do INTERAKTYWNYCH KART FOTOGRAFII

center Już dziś otrzymaj pierwszą z 15 darmowych Interaktywnych Kart Fotografii wraz z filmami instruktażowymi. Zapraszam do wspólnej przygody z fotografią!

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Grande Cru Sp. z o.o. z siedzibą rejestrową Walewska 2/21 04-017 Warszawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych ich aktualizacji lub usunięcia.

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa