Dla biznesu l l Dla Ciebie

Tworzony i udoskonalany od 2005 r, tak by w całej swojej okazałości trafić w Twoje ręce! Najbardziej rozbudowany kurs Praktyka NLP w całej Europie. To celny strzał!

ZOBACZ OPINIE O KURSIE I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOPRACOWANE
MULTIMEDIALNE MODUŁY

Kurs składa się z 43 rozbudowanych modułów podzielonych na przystępne porcje materiałów + ćwiczenia. Wśród materiałów wewnątrz danych modułów znajdziesz m.in.:
 • Prezentacje video i PowerPoint
 • Materiały filmowe
 • Pliki z ćwiczeniami (Word i PDF)
 • Skrypty szkoleniowe
 • Materiały ze szkoleń
Każdy moduł zawiera przygotowane ćwiczenia. Kurs stanowi odpowiednik kilkunasto-kilkudziesięciodniowego szkolenia stacjonarnego. Materiały wewnątrz kursu przekraczają znacząco standardowe zakresy Praktyka NLP.

PROFESJONALNY TRENER

Ucz się od najlepszych, Twoim trenerem będzie: Olaf Sawajner. Jako trener na szkoleniach gościł pracowników takich firm i instytucji, jak: Brown-Forman (Jack Daniel's, Finlandia...), Philips, LG Poland, Mars Poland, Philip Morris International (Marlboro, L&M...), City Bank, Bre Bank, Orange, TP, Nestle Waters, Link4, Ministerstwo Skarbu Państwa, Shell, Statoil i in. Kliknij i dowiedz się więcej.
PRAKTYK NLP to komplementarne rozwiązanie dostarczające szeregu narzędzi, technik i strategii zwiększających osobistą efektywność w życiu i biznesie. To odpowiedni ruch dający znaczącą przewagę w wielu obszarach.

ZOBACZ JAKA CZEKA CIĘ DROGA

Praktyk NLP to nie tylko kurs, w którym dostaniesz 50 z najbardziej efektywnych narzędzi, to prawdziwa przygoda i podróż w głąb ludzkiego umysłu, poznawanie zasad jakimi się rządzi oraz tego, jak możesz wykorzystać je na swoją korzyść.

SKUTECZNE NARZĘDZIA

Kurs, to nie książka, która po przeczytaniu wyląduje na półce. Prezentowane metody i narzędzia bazują na badaniach naukowych oraz zostały przetestowane przez praktyków i przedstawione wraz z ćwiczeniami.

POZNASZ NLP W PRAKTYCZNY SPOSÓB

Uzyskasz dostęp do ponad 50 konkretnych narzędzi z zakresu NLP

01

02

Praktyka w różnych kontekstach

Nauczysz się stosować NLP w praktyce, zarówno w życiu codziennym, biznesie i in.

Narzędzia do pracy

Posiądziesz narzędzia do pracy z przekonaniami, emocjami, lękami, fobiami, nawykami, stresem i zdecydowanie więcej!

03

04

Dedykowana platforma e-learningowa

Dzięki dedykowanej platformie e-learningowej będziesz uczyć się kiedy chcesz. Masz do niej dostęp 24h przez 7 dni w tygodniu. Kurs jest nielimitowany czasowo.

Jak chcesz i z czego chcesz

Będziesz uczyć się jak chcesz i z czego chcesz - setki materiałów w różnej formie m.in.: prezentacje multimedialne, skrypty, filmy instruktażowe, nagrania audio, e-booki, dodatkowe komentarze i wiele więcej!

05

06

Praktyczne ćwiczenia

Dzięki ćwiczeniom do samodzielnego wykonania, ćwiczeniom do realizacji ze znajomymi i w grupach, czy w czasie sesji coachingowych wykształcisz praktyczne umiejętności.

Atmosfera szkoleń

Dzięki nagraniom z sali szkoleniowej poczujesz niepowtarzalną atmosferę szkoleń.

07

08

Szczegóły

Natomiast filmy z wyjaśnionymi procedurami krok-po-kroku jak zastosować w praktyce dane narzędzie, technikę i strategię nie pozwolą, by coś umknęło Twojej uwadze.

Konkretne narzędzia, techniki i strategie

Poznasz i nauczysz stosować się w praktyce szereg narzędzi ułatwiających życię i pracę. Od wywierania wpływu, przez budowanie relacji, usprawnianie komunikacji, pracę nad sobą, pracę na emocjach po realizowanie celów.

09

10

Egzamin i certyfikat

A gdy będziesz już gotowy - masz okazję zdobyć certyfikat Praktyka NLP zdając rozszerzony egzamin.

GWARANCJA
JAKOŚCI

Nasza firma regularnie wyróżniana jest przez Partnerów biznesowych nagrodami potwierdzającymi jakość i wysoki poziom świadczonych usług, m.in. w tym roku otrzymaliśmy nagrodę „Local Star” potwierdzającą, że 97% spośród około 12.000 klientów korzystających z naszych szkoleń on-line jest zadowolonych ze świadczonych usług i zarekomendowałoby naszą ofertę innym.
OSZCZĘDNOŚĆ
CZASU

Kurs ten to oszczedność czasu i pieniędzy. Dzięki przedstawionym konkretom i ćwiczeniom oszczędzasz czas. Nie musisz jeździć na szkolenia, to one przyjeżdżają do Ciebie. Natomiast dzięki dedykowanej platformie e-learningwej możesz korzystać kiedy tylko chcesz. Dostęp jest nielimitowany czasowo. 24h/7 dni w tygodniu.VIDEO-INSTRUKCJA
Jak złożyć zamówienie

Rozwój w pełnym tego słowa znaczeniu. Od wywierania wpływu, przez obronę przed manipulacją, efektywne strategie komunikacyjne, pracę z emocjami, przekonaniami, lękami, po zwiększenie osobistej efektywności i strategie realizacji celów. To skrzynka z narzędziami do pracy nad sobą, którą każdy powinien mieć pod ręką.

Najczęściej zadawane pytania

Czy potrzebuję zaawansowanej znajomości komputera, by móc korzystać z kursu?
Zdecydowanie nie potrzebujesz zawansowanej znajomości komputera, czy funkcjonowania platform e-learningowych. Platforma jest intuicyjna, oczywiście taka znajomość może być pomocna, jednak od tego są nasi konsultanci, by móc szybko pomóc rozwiązać ewentualne przeciwności.
Co w przypadku, gdy rozpocząłem kurs, a nie mogę go skończyć z powodu wyjazdu/pracy?
Czy są jakieś ukryte opłaty?
Z kim będę się uczył, czy mogę kontaktować się z innymi uczestnikami kursu?
EGZAMIN: Czy każdy dostaje certyfikat?
Inwestycja i koszty wysyłki certyfikatów
Opłaciłem kurs, kiedy będę mógł z niego korzystać?
Czy wystawiacie Faktury VAT?
Chcę zakupić dostęp dla moich pracowników, czy mogę liczyć na rabat?

ZAMÓW TERAZ

PRAKTYK NLP

1 230

 • -> Pełen dostęp 24h/7 dni w tygodniu
 • -> 43 rozbudowane moduły
 • -> Wliczony wewnętrzny egzamin
 • -> Możliwość uzyskania certyfikatu (+oprawa i wysyłka)
 • -> Limitowane oferty dla użytkowników
 • -> Preferencyjne warunki Konsultacji Premium

Formularz kontaktowy

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz zamówić szkolenie, sprawdzić dostępność konsultacji premium lub uzyskać dodatkowe informacje - napisz do nas :) a jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.
Spędziliśmy trochę czasu, jak na kawie :) Jeżeli chcesz się jeszcze spotkać - zostaw namiar zapisując się na newsletter:

Kliknij TUTAJ i zyskaj dostęp do INTERAKTYWNYCH KART FOTOGRAFII

center Już dziś otrzymaj pierwszą z 15 darmowych Interaktywnych Kart Fotografii wraz z filmami instruktażowymi. Zapraszam do wspólnej przygody z fotografią!

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Grande Cru Sp. z o.o. z siedzibą rejestrową Walewska 2/21 04-017 Warszawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych ich aktualizacji lub usunięcia.

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa