Dla biznesu l l Dla Ciebie

Specjalizujemy się w dostarczaniu firmom, instytucjom i przedsiębiorstwom zdjęć i filmów najwyższej jakości - wyróżniających się kreatywnością oraz nowym spojrzeniem. Realizujemy tradycyjne sesje biznesowe, ale w naszej ofercie znajdziesz możliwość wykonania zdjęć pracowników w miejscu pracy, które doskonale odnajdą się w przypadku publikacji materiałów na stronach firmowych, w social mediach, czy kampaniach wizerunkowych.

Naszym konikiem są zdjęcia dla przedsiębiorstw i firm – niezależnie, czy są to zdjęcia do katalogów, zdjęcia z powietrza, czy nocne panoramy obiektów, które wykonujemy jako jedni z nielicznych na rynku. Mamy duże doświadczenie w realizacjach dla obiektów premium (w tym hotele 5* w kilkudziesięciu krajach).

Zapraszamy do zapoznania się, z krótkim przeglądem wybranych prac i kontaktu, na podstawie którego wspólnie ustalimy, co możemy razem zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu.

Pomagamy opowiedzieć Twoją historię.

Nasza praca wywodzi się z pasji tworzenia filmów, uchwycenia w obiektywie kamery najlepszej perspektywy okraszonej kreatywnością, której efekt finalny pozwala odbiorcy zanurzyć się w produkcji, poruszyć emocje i zapaść w pamięć.

ŚWIATOWA JAKOŚĆ

Nasze prace są regularnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach i festiwalach filmowych, tylko w 2019 roku kilkunastokrotnie.

Jesteśmy również w 30 najlepszych na świecie fotografów spośród wielomilionowej listy zgłoszonych - jako finaliści jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych IFPC 2019 organizowanego przez firmy Tokina i Hoya.

REALIZUJEMY

Realizujemy nagrania obiektów premium, spoty, filmy reklamowe, materiały edukacyjne i szkoleniowe, nagrania z konferencji, ślubów i wesel. Bazując na długoletnich doświadczeniach z biznesem proponujemy również dodatkowe, kreatywne formy ujęć i montażu. Realizujemy nagrania bezpośrednio pod potrzeby klientów.

PROFESJONALIZM

Wyróżnia nas profesjonalizm w zakresie obsługi klienta i głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych. Lepiej świadczy o tym bezpośredni kontakt niż zapewnienia na stronie www. Dlatego zapraszamy do konsultacji planowanego projektu, byśmy mogli doradzić i zaproponować sprawdzone rozwiązania dopasowane do potrzeb realizacji.

FOTO-VIDEO

Realizujemy produkcje filmowe i sesje fotograficzne. Dzięki szerokiej gamie profesjonalnego sprzętu posiadamy pełną elastyczność w zakresie doboru rozwiązań technicznych do wymagań produkcji od zdjęć w tzw. low-light, czyli w warunkach słabego oświetlenia, przez zdjęcia nocne, aż po zdjęcia w pełnym słońcu. Dzięki temu niezależnie od wizji samej produkcji jestesmy gotowi dostarczyć materiał najwyższej klasy.

Pomagamy opowiedzieć Twoją historię.

Nasza praca wywodzi się z pasji tworzenia filmów, uchwycenia w obiektywie kamery najlepszej perspektywy okraszonej kreatywnością, której efekt finalny pozwala odbiorcy zanurzyć się w produkcji, poruszyć emocje i zapaść w pamięć.

Formularz kontaktowy

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz skonsultować potrzeby planowanej realizacji, zapytać o radę, uzyskać dodatkowe informacje lub poprosić o wycenę - napisz lub zadzwoń do nas :) a jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.

Telefon: 694 869 935

GOŚCILIŚMY NA SZKOLENIACH PRACOWNIKÓW I/LUB WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa