Dla biznesu l l Dla Ciebie

Nasze prace regularnie są wyróżniane w międzynarodowych konkursach i festiwalach filmowych.

Jesteśmy również wśród 30 najlepszych na świecie fotografów spośród wielomilionowej listy zgłoszonych - jako finaliści jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych IFPC organizowanego przez firmy Tokina i Hoya.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Możemy pomóc wyróżnić Twoją ofertę nieruchomości pokazując ją z nietypowej perspektywy – za pomocą zdjęć i filmów z dronów, tak by podkreślić atuty nieruchomości – np. widok, otoczenie (biznesowe, zieleni etc.) bliskość do komunikacji czy terenów zielonych. Wyróżnić Twoje ogłoszenie spośród tysięcy pozostałych.

W JAKIEJ FORMIE?

W zależności od przyjętej formy, możemy przygotować dla Ciebie dynamiczny film, profesjonalne zdjęcia lub pełen interaktywny katalog prezentujący w niecodzienny i nietypowy sposób Twoją nieruchomość.

ŚWIĘTUJ RAZEM Z NAMI

Z okazji 10-lecia naszej firmy przygotowaliśmy specjalną promocję dla nowych klientów, Teraz możesz skorzystać z promocji na 10-lecie naszej Spółki poprzez podanie hasła „50% na 10-lecie” przy rezerwacji usługi i skorzystać z promocyjnych cen przedstawionych poniżej - zawierajacych 50% rabat.

REALIZACJE

W ostatnich latach mieliśmy przyjemność realizować spoty reklamowe, foldery, katalogi, sesje zdjęciowe i inne prace fotograficzno-filmowe m.in. dla:

Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad, Politechniki Gdańskiej, Grand Hotel 5* by Tiffi, Hotel Natura Mazur 4*, Zarządu Transportu Miejskiego, międzynarodowych portali turystycznych, Lineas Romero, Power Ice, Filanti, Toucan Systems, Rezydencji Miętowe Wzgórza, Złotopolska Dolina, B-Warm i wielu innych.

Wybierz swój pakiet

ZDJĘCIA:
+ 5 zdjęć z drona

+ Podstawowa postprodukcja (2h)

 Cena promocyjna*: 300 zł

FILM

+ Do 15 sekund

+ Podstawowa postprodukcja (cięcie, eksport, koloryzacja)

 Cena promocyjna*: 250 zł

ZDJĘCIA:

+ 5 zdjęć z drona, w tym 3 zdjęcia panoramiczne

+ Podstawowa postprodukcja (3h)

Cena promocyjna*: 500 zł

FILM:
+ Długość filmu do 30 sekund
+ Film z oznaczeniem miejsca i najważniejszych informacji (belki/ znaki graficzne)
+ Muzyka w tle (ścieżka dźwiękowa z licencją do wykorzystania komercyjnego)
+ Możliwość tańszego dogrania lektora (+100 zł)

Cena promocyjna*: 1.000 zł

ZDJĘCIA:

+ Do 10 zdjęć z drona, w tym minimum 5 zdjęć panoramicznych

+ Zaawansowana postprodukcja (5h)

Cena promocyjna*: 1.000 zł

FILM:
+ Film z oznaczeniem miejsca i najważniejszych informacji (belki/ znaki graficzne)
+ Długość filmu do 120 sekund
+ Muzyka w tle (ścieżka dźwiękowa z licencją do wykorzystania komercyjnego)
+ Możliwość tańszego dogrania lektora (+100 zł)

Cena promocyjna film*: 1.500 zł

Patrz: przykład realizacji pełnego pakietu tzn zdjęcia + film; cena regularna 5.200 zł netto; Cena promocyjna za pełen pakiet (zdjęcia+film) 2.500 zł + 100 zł lektor; Przykład pokazany na stronie.

ZDJĘCIA:

Do 15 zdjęć z drona (w tym zdjęcia panoramiczne, panoramy HDR i sferyczne wg zapotrzebowania)

+ Zaawansowana postprodukcja (do 10h)
+ Brak znaków wodnych realizatora
+ W cenie naniesienie dowolnych znaków wodnych, informacji i elementów graficznych

Cena promocyjna*: 2.800 zł

FILM:
+ Długość filmu do 180 sekund
+ Zaawansowana postprodukcja (do 30h)
+ Brak znaków wodnych realizatora
+ W cenie naniesienie dowolnych znaków wodnych, informacji i elementów graficznych
+ Pomoc z realizacją materiału (skrypt, scenariusz, statyści, aktorzy, kierownik produkcji, kierownik oświetlenia, kierownik dźwięku, reżyser)

Cena promocyjna*: od 7.000 zł

ZDJĘCIA:

+ Dodatkowe belki/napisy/ oznaczenia 50 zł/ szt

+ Kasowanie elementów otoczenia (np. ludzie / samochody etc) 100 zł netto / godzina pracy grafika (wliczona w pakiecie Gold)

+ Bez znaku wodnego realizatorów + 100 zł/zdjęcie


FILM:

+ Przygotowanie tekstu dla lektora: 100 zł
+ Lektor 200 zł (do 90 sek)
+ Transkrypcja wtopiona w film: 100 zł / 60 sek
+ Belki/ oznaczenia / lowerthirds etc: 50 zł /szt
+ Ścieżka dźwiękowa 100 zł (zawiera licencję na możliwość wykorzystania komercyjnego)
+ Montaż pod ścieżkę dźwiękową 100 zł (montaż przejść i cięć)
+ Dodatkowe efekty dźwiękowe: 100 zł (do 60 sek)
+ Naniesienie znaku wodnego 50 zł
+ Usunięcie znaku wodnego realizatora 200 zł
+ Dodanie dynamicznych przejść przy cięciach (+50 zł / materiał)
+ Efekty i animacje 3D: ustalane indywidualnie od 200 zł/h pracy artysty 3DINTERAKTYWNE KATALOGI:

+ Realizacja interaktywnych katalogów wraz z profesjonalnymi zdjęciami, filmami reklamowymi i opracowaniem graficznym od 10.000 zł netto (wraz z realizacją zdjęć i filmów).

Przykład realizacji z Pakietu Gold: Pakiet 10 zdjęć, w tym panoram i zdjęć HDR + film z oznaczeniem miejsca i najważniejszych informacji + muzyka w tle + możliwość dogrania lektora (+100 zł). Całość 5.200 zł netto; wg cen promocyjnych 2.500 zł (+100 zł lektor).

*Ceny promocyjne – dotyczą nowych klientów, dla których do tej pory nie były świadczone usługi przez Spółkę Grande Cru Sp. z o.o.. Klientów, którzy skorzystają z promocji na 10 lecie naszej spółki poprzez podanie hasła „50% na 10-lecie” przy rezerwacji usługi.
Usługa jest ograniczona miejscem lokalizacji i obejmuje terytorialnie obszarem Warszawę i region do 50km od jej granic. W podane ceny wliczone są koszty transportu i dojazdu do miejsca realizacji.
Oferta nie dotyczy zdjęć reklamowych i promocyjnych danej działalności w kontekście świadczonych przez Zamawiającego usług. Dotyczy zdjęć i filmów nieruchomości, które wystawiane są na sprzedaż lub wynajem.

Referencje i polecenia

Pomagamy pokazać Twoją nieruchomość z nietypowej perspektywy, a tym samym wyróżnić ją na tle pozostałych ogłoszeń.

Nasza praca wywodzi się z pasji tworzenia filmów i zdjęć, uchwycenia w obiektywie kamery najlepszej perspektywy okraszonej kreatywnością, której efekt finalny pozwala odbiorcy zapaść w pamięć.

Wybór pakietu

Kiedy już zapoznałeś się z naszymi realizacjami, wybierz jeden z pakietów.

Krok 1

Krok 2

Pierwszy kontakt

Przygotuj adres swojej nieruchomości i napisz na biuro@nafnaf.pl lub zadzwoń 694 869 935. Zaczekaj na kontakt zwrotny. Sprawdzimy strefy przestrzeni powietrznej w danej lokalizacji, by upewnić się jakie loty, w jakich godzinach i na jakich wysokościach są możliwe do wykonania.

Potwierdzenie i przygotowanie umowy

Na tym etapie potwierdzamy warunki i możliwości wykonania lotów oraz umawiamy wspólnie termin realizacji. Przesyłamy również wzór umowy.

Krok 3

Krok 4

Realizacja i postprodukcja

Na etapie 4 przechodzimy do realizacji ujęć fotograficznych i filmowych zgodnie z wybranym przez Ciebie pakietem. Po etapie realizacji przechodzimy do post-produkcji.

Przekazanie materiałów

Do 120 godzin od realizacji otrzymasz od nas komplet zdjęć oraz filmów zgodnych z wybranym pakietem, które pozwolą Tobie wyróżnić Twoją nieruchomość.

Krok 5

ZGRANY ZESPÓŁ

Posiadamy kilka ekip realizacyjnych, a w przypadku bardziej kreatywnych projektów do Twojej dyspozycji mamy również wizażystów, make-up artistów i szereg profesjonalistów z różnych dziedzin - dzięki czemu posiadamy pełne zaplecze umożliwiające realizację profesjonalnych produkcji filmowych, jak i pełne przygotowanie do ralizacji sesji (produktowych, ślubnych, biznesowych).

Łącząc usługi fotograficzne z filmowaniem

możesz liczyć na dodatkowe korzyści.

Formularz kontaktowy

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz skonsultować potrzeby planowanej realizacji, zapytać o radę, uzyskać dodatkowe informacje lub poprosić o wycenę - napisz lub zadzwoń do nas :) a jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.

Telefon: 694 869 935

GOŚCILIŚMY NA SZKOLENIACH PRACOWNIKÓW I/LUB WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa