Dla biznesu l l Dla Ciebie

Towarzyszymy Wam w tym wyjątkowym dniu, rozładowując napięcie i dokumentując każdą chwilę już od przygotowań.
Spontaniczny uśmiech ;) Błogosławieństwo Rodziców - kolekcjonujemy wszystkie wspomnienia z tego najpiękniejszego dnia.
Aż następuje ta magiczna chwila, gdy oboje ślubujecie sobie Miłość...
...a gdy przyjdzie czas świętowania - łapiemy niezapomniane kadry, nie tylko z pierwszego tańca ;)
Sesje narzeczeńskie i poślubne, to wspaniałe doświadczenie i piękna pamiątka na lata.
Magiczne miejsca na wspaniałą sesję - będziemy z Wami nawet na końcu świata!
Realizujemy sesje w kraju i poza jego granicami, na koncie mamy kilkadziesiąt zagranicznych sesji.
...zdjęcia z sesji narzeczeńskich to również doskonały prezent jako podziękowanie dla Rodziców

JAKOŚĆ

Nasze prace są regularnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach i festiwalach filmowych.

Jesteśmy również w 30 najlepszych na świecie fotografów spośród wielomilionowej listy zgłoszonych - jako finaliści jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych IFPC 2019 organizowanego przez firmy Tokina i Hoya.

 

Pozwól sobie, by zdjęcia opowiedziały Waszą historięZapraszamy do odwiedzenia portalu Wesele z Klasą, z którym współpracujemy.

Tysiące decyzji do podjęcia, tyle samo ofert, a miało być tak pięknie?

Spokojnie - będzie! W końcu to Wasz wyjątkowy dzień! Znając branżę od drugiej strony doskonale wiem, że nerwy, stres i ogrom organizacyjnych obowiązków może przytłoczyć. Dlatego tak ważna jest "chemia" z fotografem, który będzie Wam towarzyszył przez cały dzień. Fotografem, który pomoże rozładować stres, a kiedy trzeba rozśmieszy ;)
 
W ogromie przesyconego rynku warto zadać parę pytań, a przede wszystkim dowiedzieć się co wyróżnia daną firmę/fotografa względem konkurencji.

Nawet jeżeli nie wybierzesz nas, to koniecznie zadaj te pytania swojemu przyszłemu fotografowi - zaoszczędzisz sobie wielu rozczarowań :)

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ OFERTY NA RYNKU?

1. Kiedy otrzymamy zdjęcia?
ZAZWYCZAJ JEST TAK:  standardem w branży jest 6 miesięcy, a nierzadko zdarzają się sytuacje kiedy dopiero po roku...

U NAS JEST TAK: Pierwsze zdjęcie otrzymujesz już w 48h od końca zabawy - przesyłamy je zaraz po obróbce mailowo, byście mogli podzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi!

Pełen pakiet zdjęć otrzymujecie natomiast już w 30 dni!
2. Co jeszcze nas wyróżnia? - Sesja z gośćmi!
3. Dron - film lub zdjęcie z powietrza GRATIS!
4. Legalnie działająca firma
5. Światowa jakość
6. Ilu Parom Młodym towarzyszyliście w zeszłym roku?
7. Gdzie realizujecie zlecenia?
8. Do you speak Mozambik?

Pomagamy opowiedzieć Twoją historię.

Nasza praca wywodzi się z pasji tworzenia. Uchwycenia w obiektywie kamery najlepszej perspektywy okraszonej kreatywnością, której efekt finalny pozwala odbiorcy zanurzyć się w produkcji, poruszyć emocje i zapaść w pamięć.

NASZA DROGA

Spotkanie

Wszystko zaczyna się od wybrania numeru lub napisania wiadomości. Wspólnie sprawdzamy terminy i umawiamy spotkanie, na którym odpowiadamy na wszystkie Wasze pytania, a jeżeli zechcecie, to dzielimy się również naszym doświadczeniem, by podpowiedzieć "co i jak" ;) Na tym etapie podpisujemy również umowę

01

02

Przygotowania

Jesteśmy z Wami w tym dniu już od przygotowań - niezależnie, czy to wizyta fryzjera, czy kosmetyczki. Zakładanie sukni, biżuterii, czy muchy Pana Młodego. By móc opowiedzieć historię - zbieramy wszystkie jej elementy.

Błogosławieństwo

Dom zaczyna wypełniać się ludźmi i przychodzi czas Błogosłwieństwa oraz rodzinnych zdjęć. Szykujecie się powoli do wyjazdu, a na Waszej drodze mogą czekać bramki.

03

04

Ceremonia w Kościele / USC

Naturalnie wszyscy nasi fotografowie posiadają niezbędne kursy liturgiczne i legitymacje upoważniające do wykonywania zdjęć w kościołach - dlatego bez obaw uchwycimy najważniejszy moment tego dnia, jak również Wasze wyjście, wystrzał komfetti i życzenia gości.

Wesele

Wasz przyjazd, powitanie chlebem i solą. Przeniesienie Panny Młodej przez próg, pierwszy toast i taniec... a dalej już tylko szampańska zabawa! W której będziemy Wam towarzyszyć do końca oczepin!
Gdy już odeśpicie ;) Po 48h będzie czekało na Was pierwsze zdjęcie.

05

06

Sesja plenerowa

Magiczny park? Zapierające dech w piersiach góry? ...a może morze? To Wy decydujecie, gdzie chcecie zorganizować plenerową sesję ślubną. Z naszej strony możecie liczyć na szereg pomysłów i inspiracji - od zdjęć pod gwiazdami, przez flary dymne, po architektoniczne perełki będące pięknym tłem dla Młodej Pary.
Od tej chwili w zaledwie 30 dni otrzymacie od nas pełen pakiet przygotowanych zdjęć.

WYBRANE TERMINY 2023/24

TERAZ 15% TANIEJ.

PROPONOWANE PAKIETY I CENY

+ Przygotowania Panny Młodej / Pana Młodego

+ Błogosławieństwo

+ Bramki

+ Zdjęcia rodzinne po błogosławieństwie

+ Zdjęcia z ceremonii w Kościele/USC oraz składania życzeń

+ Obsługa fotograficzna na przyjęciu weselnym do końca oczepin (do godziny 1:00) Włączając w to: (przyjazd Pary Młodej, przywitanie chlebem i solą, pierwszy toast, pierwszy taniec, zabawa weselna, tort, oczepiny)


Ilość zdjęć w pakiecie: minimum 400 + zdjęcia z sesji

Cena pakietu: 5.200 zł

+ możliwość dokupienia sesji ślubnej/plenerowej w preferencyjne cenie 800 zł (zamiast 1.600 zł)

Zdjęcia z ceremonii w Kościele/USC oraz składania życzeń

+ Obsługa fotograficzna na przyjęciu weselnym do końca oczepin (do godziny 1:00) Włączając w to: (przyjazd Pary Młodej, przywitanie chlebem i solą, pierwszy toast, pierwszy taniec, zabawa weselna, tort, oczepiny)

Ilość zdjęć w pakiecie: 300

Cena: 3.600 zł

Zdjęcia z ceremonii w Kościele/USC oraz składania życzeń

+ 3h obsługi fotograficznej na przyjęciu weselnym (przyjazd Pary Młodej, przywitanie chlebem i solą, pierwszy toast, pierwszy taniec, część zabawy weselnej)

Ilość zdjęć w pakiecie: 200

Cena: 2.640 zł

Zdjęcia z ceremonii w Kościele/USC oraz składania życzeń + 1h obsługi fotograficznej na zabawie weselnej lub 1h sesji ślubnej zaraz po ceremonii

Ilość zdjęć w pakiecie: minimum 100

Cena: 1.980 zł

DRON GRATIS

Do każdej realizacji umożliwiamy w 100% GRATIS skorzystanie z opcji realizacji nagrania lub zdjęcia wykonanego z drona pilotowanego przez licencjonowanego operatora bezzałogowych statków powietrznych.*

*W przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych oraz zezwalających na lot stref powietrznych.

DRUGI FOTOGRAF 50% TANIEJ
PROMOCJA DO -20%

Formularz kontaktowy

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Chcesz dowiedzieć się o wolny termin albo umówić spotkanie? ...a może masz inne pytanie? - napisz lub zadzwoń do nas :) a szybko udzimy wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.

Telefon: 694 869 935
© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa