Dla biznesu l l Dla Ciebie

CONSULTING I DORADZTWO DLA TWOJEGO BIZNESU

Najlepsze Praktyki

Bazują na zbieranym know-how z pogranicza biznesu i badań naukowych. Dzięki doświadczeniu konsultantów w różnych branżach i obszarach mogą oni dobrać lub zaproponować sprawdzone rozwiązania w zakresie, w którym często brakuje kluczowego elementu. Borykasz się z problemem biznesowym? Szukasz czynnika, który wpływa na proces? Chcesz zwiększyć zaangażowanie klientów? Stoisz przed koniecznością zwolnienia pracowników? Spadek zaangażowania lub zbyt wysoka rotacja? Chcesz podnieść sprzedaż lub zwiększyć efektywność przekazu reklamowego/marketingowego? Szukasz wsparcia biznesowego, szkoleniowego lub z zakresu HR?

Skontaktuj się z nami, a indywidualnie do potrzeb Twojego biznesu dobierzemy sprawdzone rozwiązania.

Przykładowe Obszary

Psychologia i perswazja w służbie Twojego biznesu
Największe marki na świecie korzystają z potwierdzonych naukowo rozwiązań bazujących często na badaniach mózgu, społecznych zachowaniach, preferencjach konsumenckich i mechanizmach rządzących podejmowaniem decyzji. Jak więc skłonić klienta do zakupu? Jak lepiej przedstawić ofertę? Jaki dobór słów zwiększy potencjalne zapytania? Czy wielkość talerza lub kolor oświetlenia lokalu może mieć wpływ na ocenę smaku dania? Jak sprzedawać więcej produktów premium - czy powinny być na początku katalogu sprzedażowego, czy na końcu? Czy kolor garniturów moich handlowców może mieć wpływ na sprzedaż? Jak wywrzeć większy wpływ na odbiorców mojego wystąpienia?

Na te i wiele innych pytań, które zadać powinien sobie każdy przedsiębiorca - psychologia ma odpowiedzi. Nasi konsultanci bazując na zweryfikowanych badaniach naukowych pozwolą dobrać sprawdzone metody, techniki, narzędzia i strategie, tak, byś mógł rozwinąć swój projekt i/lub biznes.
Indywidualne sytuacje krytyczne
Obsługa klienta
Polecanie produktów i usług
Sprzedaż
Negocjacje
Rekrutacja
Wdrażanie umiejętności
Rotacja pracowników

GOŚCILIŚMY NA SZKOLENIACH PRACOWNIKÓW I/LUB WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Formularz kontaktowy

Jeżeli szukasz zaufanego Partnera w biznesie w zakresie:
  • Realizacji szkoleń biznesowych
  • Consultingu i doradztwa biznesowego
  • Zarządzania Procesami Szkoleniowymi
  • Wsparcia Twojego projektu i/lub biznesu z perspektywy psychologicznej
  • W zakresie projektów HR
  • Zwiększenia efektywności Eventów (moduły szkoleniowe, prelegenci, gry szkoleniowe)

Napisz lub zadzwoń do nas: +48 694 869 935
© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa