Dla biznesu l l Dla Ciebie

Realizujemy szkolenia dla topowych marek w Polsce i na świecie

Szkolenia realizowane przez Grande Cru charakteryzuje zastosowanie efektywnych form i technologii szkoleniowych.
Minimum 80% czasu, to ćwiczenia służące wykształceniu nowych umiejętności i przekuciu teorii w praktykę.

Projekty Szkoleniowe

Realizujemy projekty szkoleń zamkniętych. Dzięki współpracy z grupą starannie dobranych trenerów biznesowych będących praktykami zapewniamy naszym klientom wysoki poziom świadczonych usług z równie wysokim ROI (zwrotem z inwestycji).

Consulting & Doradztwo

Każdy realizowany projekt jest szyty na miarę i dopasowany do potrzeb klienta. Realizujemy najbardziej wymagające projekty, świadczą o tym uzyskiwane wyniki współpracujących z nami Partnerów oraz referencje, które na życzenie pozostawiamy do wglądu.

Eventy Firmowe

Współpracujemy z agencjami i klientami korporacyjnymi dostarczając innowacyjnych rozwiązań podnoszących efektywność Eventów (dynamiczne moduły szkoleniowe, angażujące gry szkoleniowe dla dużych grup uczestników i wystąpienia prelegentów).

0.000
PONAD GODZIN SZKOLENIOWYCH
0
LAT PLATFOMY E-LEARNINGOWEJ
0%
UŻYTKOWNIKÓW POLECA NASZE KURSY

Różne Branże

Prowadzimy projekty szkoleniowe dla firm i instytucji w różnych branżach m.in.: Budowlana (Lindab, Oknowstaw), FMCG alkohole Brown-Forman (Jack Daniel’s, Finlandia), DIAGEO (Smirnoff, Johny Walker), FMCG tytoniowa Philip Morris (Marlboro, L&M…), Prawna (Kancelarie notarialne), Publiczno-rządowa (Kancelaria Prezesa Rady Ministrów; Ministerstwo Edukacji Narodowej; Starostwa powiatowe), Publiczno-edukacyjna (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet SWPS), HR i szkoleniowa (GoWork, Progres i in.), Inwestycyjna (Biuro Doradztwa Inwestycyjnego Europejczyk), Oświetleniowa (Luminosfera) i wielu innych, włączając międzynarodowe szkolenia.

Instytucje Edukacyjne

Współpracujemy z Uniwersytetami, Niezależnymi Zrzeszeniami Studentów. Ośrodkami Doskonalenia Nauczycieli i innymi organizacjami edukacyjnymi – projektując i realizując fakultety, moduły warsztatowe, praktyczne szkolenia i wykłady. Dostarczając praktycznych narzędzi, technik i strategii.

GOŚCILIŚMY NA SZKOLENIACH PRACOWNIKÓW I/LUB WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

Angażujące autorskie gry szkoleniowe dopasowane do profilu szkolenia...

...gry strategiczne, praca z kamerą, nauczanie hybrydowe, barwne prezentacje i metafory, case study, city games, to jedynie wycinek tego, co czeka uczestników na sali szkoleniowej.

Jakość i Polecenia

Nasza firma regularnie wyróżniana jest przez Partnerów biznesowych nagrodami potwierdzającymi jakość i wysoki poziom świadczonych usług, m.in. w tym roku otrzymaliśmy nagrodę „Local Star” potwierdzającą, że 97% spośród około 12.000 klientów korzystających z naszych szkoleń on-line na dedykowanej do tego celu platformie e-learningowej jest zadowolonych ze świadczonych usług i zarekomendowałoby naszą ofertę innym.

Potrzeby Biznesowe

Wyróżnia nas głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych. Trenerzy posiadają bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, dlatego realizujemy złożone projekty uwzględniające: audyty, przygotowanie procedur oraz standardów wewnętrznych, modeli biznesowych, treningów w miejscu pracy, ewaluacje projektów, monitorowanie wskaźników ROI (zwrotu z inwestycji), procesy rekrutacyjne, czy zarządzanie procesami poprzez mapy kompetencji.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Formularz kontaktowy

Jeżeli szukasz zaufanego Partnera w biznesie w zakresie:
  • Realizacji szkoleń biznesowych
  • Consultingu i doradztwa biznesowego
  • Zarządzania Procesami Szkoleniowymi
  • Wsparcia Twojego projektu i/lub biznesu z perspektywy psychologicznej
  • W zakresie projektów HR
  • Zwiększenia efektywności Eventów (moduły szkoleniowe, prelegenci, gry szkoleniowe)

Napisz lub zadzwoń do nas: +48 694 869 935
Zapisując się na Newsletter i/lub składając zamówienie w sklepie internetowym i/lub tworząc konto na dedykowanej platformie e-learningowej i/lub wysyłając zapytanie przez formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych tj (np adres e-mail lub adres dostawy produktów) w celu świadczenia usług np odpowiedzi na zadane pytanie.
Więcej możesz przeczytaj w Rejestrze czynności przetwarzania.
© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa