Dla biznesu l l Dla Ciebie

CZY ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ ILE TRACISZ JAKO PRZEDSIĘBIORCA PRZEZ SPÓŹNIENIA PRACOWNIKÓW?

STRATA 880 MLN ROCZNIE

Według danych firmy Unicard straty, na które narażeni są przedsiębiorcy w sektorze MŚP w skali roku ze względu na spóźnienia pracowników wnoszą 880 milionów złoty, co przekłada się na średnią stratę każdego przedsiębiorcy na poziomie 54,8 tys.

JAK RADZĄ SOBIE Z PROBLEMEM INNI?

Rozwiązania stosowane na rynku opłacalne są zazwyczaj dla dużych firm, które wprowadzają w zakresie ewidencji godzin pracy systemy oparte np o czytniki kart, które pracownicy przykładają przy wejściu do pracy. Niestety takie rozwiązania rentowne są przede wszystkim dla dużych korporacji ze względu na koszty modyfikacji infrastruktury, czytniki, karty, system informatyczny, nadzorowanie i wiele innych czynników. Również generuje to stałe opłaty abonamentowe za każdy miesiąc korzystania z rozwiązania, czas potrzebny na wdrożenie systemu, szkolenie pracowników i in.

KTO NIGDY SIĘ NIE SPÓŹNIŁ NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM

Jak wskazują wyniki badań firmy WorkServices (2015), co trzeci pracownik deklaruje zbyt późny przyjazd do pracy, a rekordzista w skali kraju zaspał aż 141 razy!

Zazwyczaj „nie zauważamy” krótkich spóźnień 15 minutowych. Każdy przecież czasami zaspał, kliknął drzemkę o jeden raz za dużo, za późno wyszedł z domu, czy utknął w korku.

Jednocześnie straty dla przedsiębiorców stają się bardzo dotkliwe, gdy zsumujemy wszystkie spóźnienia w skali roku. Problem urasta do poważnej rangi. Spóźnienia negatywnie działają na moralne w firmie i motywację zespołu, bo skoro Kowalski ciągle się spóźnia, to dlaczego ja nie mogę? Spóźnienia kolegów mogą również być powodem frustracji punktualnych pracowników.

ISTNIEJE ROZWIĄZANIE SZYBSZE, TAŃSZE I SKUTECZNE

ODPOWIADAJĄC NA POTRZEBY RYNKU I LUDZI, KTÓRZY PRAGNĄ BYĆ PRODUKTYWNI STWORZYLIŚMY INNOWACYJNĄ APLIKACJĘ, KTÓRA W ZNACZĄCY SPOSÓB REDUKUJE PROBLEM.

Razem z zespołem programistów, grafików i tłumaczy stworzyliśmy innowacyjną aplikację GET ON YOUR FEET. Jest dostępna w dwóch językach, podobnie jak animacja przedstawiająca jej działanie.
Obejrzyj wersję PL
Obejrzyj wersję ENG

GOYF to rozwiązanie dla biznesu oparte nie o kontrolowanie i karanie. GOYF jest nastawione na rozwiązanie konkretnego problemu większości ludzi.

ZOBACZ JAK DZIAŁA GET ON YOUR FEET

SZYBKO I PROSTO

Bez wdrażania systemów informatycznych, bez kart dostępu... wystarczy zainstalowanie aplikacji na smartphonie, a cała operacja może zostać wykonana przez pracownika w 2 minuty.

NISKIE KOSZTY

GOYF to rozwiązanie dostępne dla każdego. Obowiązuje jednorazowa opłata - bez abonamentów i ukrytych kosztów. Licencja na jedno urządzenie wynosi 6 zł brutto.

DODATKOWO

Przy zamówieniu przekraczającym 1.000 licencji możliwość negocjowania warunków.

JAK PRZETESTOWAĆ I ZAMÓWIĆ GET ON YOUR FEET?

Jeżeli posiadasz smartphone spełniający warunki możesz za darmo przetestować aplikację. Wystarczy, że klikniesz tutaj i pobierzesz GOYF ze sklepu Google Play. Przekonasz się, że obsługa jest intuicyjna, a samo rozwiązanie genialne w swojej prostocie.
Kiedy już przekonasz się, że Get On Your Feet rzeczywiście rozwiązuje problem i będziesz chciał zakupić licencję dla swojej firmy - skontaktuj się z nami, a jeden z naszych konsultantów przygotuje dla Ciebie dopasowaną ofertę.

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa