Dla biznesu l l Dla Ciebie

DLACZEGO E-LEARNING JEST DLA CIEBIE?

TY DECYDUJESZ

Wierzymy w to, że masz prawo do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności na najwyższym poziomie z dowolnego miejsca na świecie. Niezależnie czy siedzisz nad morzem, w kawiarni, w domu, czy pracy - to Ty masz pełną swobodę decyzji: kiedy, jak i gdzie.

OSZCZĘDNOŚĆ

Dzięki rozwiązaniom e-learningowym oraz możliwości dotarcia do szerszego grona odbiorców - jednostkowy koszt szkolenia rozkładany jest na wielu uczestników. Dzięki temu możesz korzystać z prezentowanych kursów za ułamek ceny względem szkoleń stacjonarnych.

Jakość i Polecenia

Regularnie wyróżniani jeśmy nagrodami potwierdzającymi jakość i wysoki poziom świadczonych usług, m.in. w tym roku otrzymaliśmy nagrodę „Local Star” potwierdzającą, że 97% z około 12.000 klientów jest zadowolonych i zarekomendowałoby naszą ofertę innym.
0.000
PONAD UŻYTKOWNIKÓW
0
LAT PLATFOMY E-LEARNINGOWEJ
0%
UŻYTKOWNIKÓW POLECA NASZE KURSY
0
KONSULTACJE MOŻLIWE DO ZREALIZOWANIA ROCZNIE

Dziękujemy

Od 2005 r. tworzymy platformę z myślą o wspólnej społeczności, która pragnie się rozwijać. Motywację i sens naszych działań znajdujemy w zaangażowaniu ponad 12 000 użytkowników korzystających z platformy. Dzięki prowadzonym od blisko 10 lat badaniom tworzymy materiały i nawiązujemy współpracę z ekspertami. Ulepszamy kursy zgodnie z sugestiami naszych partnerów - użytkowników. Dziękujemy, że jesteś z nami i pozwalasz nam się rozwijać!

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa