Dla biznesu l l Dla Ciebie

E-LEARNING: RÓB TO CO KOCHASZ, ZARABIAJ KIEDY ŚPISZ.
NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANY KURS, JUŻ DOSTĘPNY W OFERCIE.

A GDYBYŚ MÓGŁ PODRÓŻOWAĆ ROBIĄC TO, CO NAPRAWDĘ KOCHASZ?

BRZMI JAK BAJKA?
To nie jest droga dla każdego, ale dzięki e-learningowi jest to możliwe. W tym kursie otrzymasz wszystkie niezbędne składniki i narzędzia.

Zbierałem je blisko 12 lat budując jedną z lepiej funkcjonujących platform e-learningowych w Polsce.

Wdrożenie tych metod pozwoliło mi w ostatnim czasie odwiedzić: Sri Lankę, Malediwy, Lanzarote, Fuerteventure, Bułgarię i inne piękne miejsca zyskując niezależność. Przekazuję te metody w ok 100 konkretnych modułach, w najbardziej rozbudowanym kursie.

MOŻE PRZYSZEDŁ CZAS NA CIEBIE?*

*Udzielam gwarancji 100% - jeżeli uznasz po 14 dniach, że kurs niespełnia Twoich oczekiwań - otrzymasz 100% zwrotu kosztów. Fair play? Skorzystasz?

0.000
PONAD UŻYTKOWNIKÓW
0
LAT PLATFORMY E-LEARNINGOWEJ
0%
UŻYTKOWNIKÓW POLECA NASZE KURSY
0
KONSULTACJE MOŻLIWE DO ZREALIZOWANIA ROCZNIE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOPRACOWANE
MULTIMEDIALNE MODUŁY

To pierwszy tak rozbudowany kurs e-learningowy, w którym otrzymasz skondensowaną wiedzę w ponad 70 modułach. Każdy moduł przygotowany jest z myślą o Tobie i Twoim czasie. To wspaniała podróż i przygoda.

PROFESJONALNY TRENER

Ucz się od najlepszych, Twoim trenerem będzie: Olaf Sawajner. Psycholog, absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i ponad 100 szkoleń w tym kursu trenerskiego w Harvard Business Review. Jako trener na szkoleniach gościł pracowników takich firm i instytucji, jak: Brown-Forman (Jack Daniel's, Finlandia...), Philips, LG Poland, Mars Poland, Philip Morris International (Marlboro, L&M...) i in. Kliknij i dowiedz się więcej.

E-learning: rób to, co kochasz. Zarabiaj kiedy śpisz. To kompleksowy kurs stanowiący podróż przez 12 lat zbieranych doświadczeń, w którym od strony praktycznej nauczysz się: określać jakościową grupę docelową, tworzyć oferty, badać potrzeby klientów, projektować lekcje, skrypty, moduły i kursy.

ZOBACZ JAKA CZEKA CIĘ DROGA

Kurs składa się z kilkudziesięciu rozbudowanych modułów (ponad 70) podzielonych na przystępne porcje materiałów. Każdy moduł zawiera przygotowane ćwiczenia. Kurs stanowi odpowiednik kilkudziesięciodniowego intensywnego szkolenia stacjonarnego. Zobacz, co Cię czeka:

SKUTECZNE NARZĘDZIA

Kurs, to nie książka, która po przeczytaniu wyląduje na półce. Prezentowane metody i narzędzia bazują na 12 latach praktyki i badań. Zostały przetestowane przez praktyków i przedstawione wraz z ćwiczeniami.

Budowa skryptów

Nauczysz się budować skrypty stanowiące fundamenty konkretnych lekcji i modułów składających się na pełne kursy i szkolenia.

01

02

Backstage: sprzęt & triki

Dowiesz się od zaplecza jakiego sprzętu do realizacji kursów potrzebujesz, zobaczysz porównania różnych środków przekazu. Stworzysz listę sprzętu i nadasz jej priorytety. Zobaczysz, że możesz realizować profesjonalne kursy niskim nakładem środków dzięki przedstawionym trikom.

95% Automatyzacji

By zarabiać gdy śpisz potrzebujesz algorytmów, które w tym czasie za Ciebie i Twój zespół będą pracowały - wysyłały maile, odpowiadały na pytania, przyjmowały zlecenia, nadawały priorytety, porównywały kupony, przydzielały zniżki, kontrolowały wpłaty i wiele innych. To klucz do większych zysków i mniejszego nakładu pracy.

03

04

Kadry, ujęcia i przekaz

Dowiesz się również, jak nagrywać odpowiednie kadry, jak ustawiać się w kamerze. Poznasz podstawowe zasady pracy z różnymi pomocami jak flipchart.

Jak żyć z e-learningu?

Poznasz sposoby redukowania kosztów kursów e-learningowych i maksymalizacji zysków, które pozwalają wykonywać tę pracę z dowolnego miejsca na ziemi i cieszyć się podróżami.

05

MODELE BIZNESOWE

Poznasz konkretne modele biznesowe i sprzedażowe, które pozwolą Tobie uniknąć wielu błędów oraz zyskać przewagę biznesową na rynku. Wiedzę zbieraną przez ostatnie 12 lat funkcjonowania platformy.

GWARANCJA JAKOŚCI

Nasza firma regularnie wyróżniana jest przez Partnerów biznesowych nagrodami potwierdzającymi jakość i wysoki poziom świadczonych usług, m.in. w tym roku otrzymaliśmy nagrodę „Local Star” potwierdzającą, że 97% spośród około 12.000 klientów korzystających z naszych szkoleń on-line jest zadowolonych ze świadczonych usług i zarekomendowałoby naszą ofertę innym.

E-learning: może być sposobem na życie pełne pasji pozwalając równolegle odzyskać niezależność. Pracować z dowolnego miejsca na świecie realizując marzenia.

Potrzeby klientów

Dowiesz się jak badać rzeczywiste potrzeby klientów i tworzyć na tej bazie produkty zaspokajające je.

06

07

Obsługa i zaangażowanie klientów

Poznasz sprawdzone autorskie sposoby, które przeniosą Obsługę Klienta na zupełnie nowy poziom dbając o zaangażowanie Twoich Klientów.

Merytoryka

Poznasz sposoby atrakcyjnego i interesującego przekazywania treści merytorycznych, tak by Twój odbiorca był zaangażowany w proces uczenia się i chciał polecać Twoje usługi.

08

09

Dystrybucja i partnerzy

Poznasz sprawdzone sposoby budowania sieci dystrybucji, tak by dotrzeć do większej ilości klientów. Dowiesz się również jak i z kim wchodzić we współpracę.

Od A do Z przez pełen proces

Opisanie wszystkich (ponad 70) modułów zajęłoby wiele czasu i miejsca. Kurs ten, to przede wszystkim pełen proces tworzenia kursów e-learningowych od A do Z oraz ich monetyzacji (sprzedaż, reklama, marketing, obsługa klienta, edukacja, technologia, wywieranie wpływu, obraz i dźwięk i dużo, dużo więcej). To najbardziej komplementarny kurs.

10

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Kurs ten to oszczedność czasu i pieniędzy. Dzięki przedstawionym konkretom i ćwiczeniom oszczędzasz czas. Nie musisz jeździć na szkolenia, to one przyjeżdżają do Ciebie. Natomiast dzięki dedykowanej platformie e-learningwej możesz korzystać kiedy tylko chcesz. Dostęp jest nielimitowany czasowo. 24h/7 dni w tygodniu.

VIDEO-INSTRUKCJA:
Jak złożyć zamówienie

GWARANCJA

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu w czasie 14 dni stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań - zwracamy 100% Twojej inwestycji - wystarczy, że prześlesz do nas maila.

TY DECYDUJESZ

Wierzymy w to, że masz prawo do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności na najwyższym poziomie z dowolnego miejsca na świecie. Niezależnie czy siedzisz nad morzem, w kawiarni, w domu, czy pracy - to Ty masz pełną swobodę decyzji: kiedy, jak i gdzie.

OSZCZĘDNOŚĆ

Dzięki rozwiązaniom e-learningowym oraz możliwości dotarcia do szerszego grona odbiorców - jednostkowy koszt szkolenia rozkładany jest na wielu uczestników. Dzięki temu możesz korzystać z prezentowanych kursów za ułamek ceny względem szkoleń stacjonarnych.

Najczęściej zadawane pytania

Co w przypadku, gdy rozpocząłem kurs, a nie mogę go skończyć z powodu wyjazdu/pracy?
Kurs możesz rozpocząć w dowolnym momencie, podobnie jak i zdecydować się na jego kontynuowanie np po powrocie z rocznego wyjazdu. Masz do niego dożywotni dostęp - to Ty decydujesz, czy ukończysz go w 2 miesiące czy rok. Nawet po jego ukończeniu posiadasz pełen dostęp do wszystkich modułów (również nowych).
Czy są jakieś ukryte opłaty?
Czy mogę otrzymać certyfikat ukończenia kursu?
Z kim będę się uczył, czy mogę kontaktować się z innymi uczestnikami kursu?
Opłaciłem kurs, kiedy będę mógł z niego korzystać?
Czy wystawiacie Faktury VAT?
Czy po tym kursie będę gotowy do stworzenia własnej platformy/kursów?

ZAMÓW TERAZ

E-l: Rób to co kochasz, zarabiaj kiedy śpisz

PLN470/Zawiera

  • -> Standardowa cena 1.470 zł -> cena promocyjna 470 zł
  • -> Nielimitowany dostęp
  • -> Dostęp do aktualizacji i nowych modułów
  • -> Specjalne oferty dla użytkowników
  • -> Preferencyjne warunki Konsultacji Premium

Formularz kontaktowy

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz zamówić szkolenie, sprawdzić dostępność konsultacji premium lub uzyskać dodatkowe informacje - napisz do nas :) a jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.

Zamówienia na kurs możliwe
z dniem premiery: 07/05/2018

GOŚCILIŚMY NA SZKOLENIACH PRACOWNIKÓW I/LUB WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

Spędziliśmy trochę czasu, jak na kawie :) Jeżeli chcesz się jeszcze spotkać - zostaw namiar zapisując się na newsletter:

Kliknij TUTAJ i zyskaj dostęp do INTERAKTYWNYCH KART FOTOGRAFII

center Już dziś otrzymaj pierwszą z 15 darmowych Interaktywnych Kart Fotografii wraz z filmami instruktażowymi. Zapraszam do wspólnej przygody z fotografią!

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Grande Cru Sp. z o.o. z siedzibą rejestrową Walewska 2/21 04-017 Warszawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych ich aktualizacji lub usunięcia.

Zapisując się na Newsletter i/lub składając zamówienie w sklepie internetowym i/lub tworząc konto na dedykowanej platformie e-learningowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych tj (np adres e-mail lub adres dostawy produktów) w celu świadczenia usług.
Więcej możesz przeczytaj w Rejestrze czynności przetwarzania.
© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa