Dla biznesu l l Dla Ciebie

CZY SPONTANICZNOŚCI MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ?

To pytanie zadałem sobie parę lat temu, kiedy jako właściciel firmy szkoleniowej realizowałem kolejny duży projekt dla jednego z naszych klientów. Od wielu lat byłem poukładanym gościem, który dobrze zarządzał projektami i czasem. Dobrze nadawałem priorytety, z wytrwałością dążyłem do celów i zazwyczaj je osiągałem. Czegoś jednak mi brakowało, gdzieś w tej podróży zwanej życiem zatraciłem swoją ważną część - spontaniczności i ekstrawersji. Nutę szaleństwa na rzecz stabilizacji, bezpieczeństwa i odpowiedzialności. Postanowiłem ją odnaleźć tworząc podwaliny pod kurs, w którym dzisiaj możesz wziąć udział.

Jako trener, psycholog, a przede wszystkim praktyk zacząłem szukać różnych źródeł, modelować to, co potocznie nazywamy spontanicznością. Dlatego z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że byłem pierwszym uczestnikiem tego kursu, bo powstał on z myślą o tym, bym ponownie zaczął być bohaterem własnego życia. Dodał szczyptę spontaniczności, szaleństwa, odzyskał więcej radości i szczęścia z przeżywanych chwil, a jednocześnie stał się bardziej ekspresyjny i otwarty na ludzi.

Okazuje się, że tytułowa spontaniczność paradoksalnie, tak samo jak determinacja, motywacja, wystąpienia publiczne czy sprzedaż ma określoną strukturę, dzięki czemu możemy rozłożyć ją na czynniki pierwsze i wyćwiczyć. Nie z dnia na dzień, bo to nie czarodziejska różdżka Harrego Pottera, ale dzięki systematycznej (i przyjemnej!) pracy szybko zauważymy pierwsze efekty. W moim życiu dzięki tym ćwiczeniom częściej pojawia się uśmiech, jestem bardziej otwarty na świat i ludzi, a jednocześnie miały okazję pojawić się wspaniałe doświadczenia jak realizacja jednego z moich długoletnich marzeń czyli wylot na Malediwy z ukochaną osobą. Nie spełniłbym tego i wielu innych marzeń, gdyby nie kurs spontaniczności.

STRUKTURA KURSU

Kurs realizowany jest na dedykowanej platformie e-learningowej. Składa się z konkretnych modułów video wraz z ćwiczeniami, które pomogą Tobie rozwinąć spontaniczność i ekstrawersję.
Każdy moduł zawiera przygotowane ćwiczenia, które będziesz wprowadzać w życie w czasie najbliższych tygodni pracując nad rozwinięciem spontaniczności na wielu płaszczyznach od kontaktów z najbliższymi, przez pomysły i zachowania w różnych kontekstach.
 

Uważam, że szczypta wolności w wyrażaniu siebie i nuta szaleństwa, które idą w parze ze spontanicznością, delikatną tajemniczością i nieprzewidywalnością nadają smak naszemu życiu.

SKUTECZNE NARZĘDZIA

Kurs, to nie książka, która po przeczytaniu wyląduje na półce. Prezentowane metody i narzędzia zostały przetestowane przez praktyków i przedstawione wraz z ćwiczeniami, które będą z Tobą cały czas, by długofalowo stymulować Twoją spontaniczność. Przed Tobą stanie szereg zadań i wyzwań opartych o autorskie ćwiczenia.

DODATKOWY
PREZENT

Poza ćwiczeniami autorskimi i wyzwaniami jak m.in.: tworzenie własnego słoika spontaniczności, w którym zgromadzisz różne pomysły na zadania do wykonania, który jednocześnie będzie stanowić inspirację do konkretnych działań - otrzymasz 4 moduły w prezencie oraz dostęp do specjalnych promocji dla użytkowników platformy.

Często najlepszych rzeczy doświadczamy pod wpływem impulsu, spontanicznie podjętej decyzji. Szalonych chwil, do których wracamy we wspomnieniach. Po drugiej stronie spontaniczności jest opanowanie i kalkulacja. Tam się tylko coś opłaca lub nie... jednak życie i czas, to nie tylko strata lub zysk.

OSZCZĘDNOŚĆ
CZASU

Kurs ten to oszczedność czasu i pieniędzy. Dzięki przedstawionym konkretom i ćwiczeniom oszczędzasz czas. Nie musisz jeździć na szkolenia, to one przyjeżdżają do Ciebie. Natomiast dzięki dedykowanej platformie e-learningwej możesz korzystać kiedy tylko chcesz. Dostęp jest nielimitowany czasowo. 24h/7 dni w tygodniu.

GWARANCJA
JAKOŚCI

Nasza firma regularnie wyróżniana jest przez Partnerów biznesowych nagrodami potwierdzającymi jakość i wysoki poziom świadczonych usług, m.in. w tym roku otrzymaliśmy nagrodę „Local Star” potwierdzającą, że 97% spośród około 12.000 klientów korzystających z naszych szkoleń on-line jest zadowolonych ze świadczonych usług i zarekomendowałoby naszą ofertę innym.

TRENING SPONTANICZNOŚCI

247

  • UWAGA: promocja ograniczona czasowo: regularna cena produktu 470 zł
  • -> Pełen dostęp 24h/7 dni w tygodniu
  • -> Dedykowana platforma e-learningowa
  • -> Limitowane oferty dla użytkowników

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz zamówić szkolenie, sprawdzić dostępność konsultacji premium lub uzyskać dodatkowe informacje - napisz do nas :) a jeden z naszych Konsultantów szybko udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.

Formularz kontaktowy

VIDEO-INSTRUKCJA:
Jak złożyć zamówienie

Spędziliśmy trochę czasu, jak na kawie :) Jeżeli chcesz się jeszcze spotkać - zostaw namiar zapisując się na newsletter:

Kliknij TUTAJ i zyskaj dostęp do INTERAKTYWNYCH KART FOTOGRAFII

center Już dziś otrzymaj pierwszą z 15 darmowych Interaktywnych Kart Fotografii wraz z filmami instruktażowymi. Zapraszam do wspólnej przygody z fotografią!

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Grande Cru Sp. z o.o. z siedzibą rejestrową Walewska 2/21 04-017 Warszawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych ich aktualizacji lub usunięcia.

© 2024 Wszystkie prawa do treści zastrzeżone Grande Cru Sp. z o.o. KRS: 0000404083 NIP: 5291798719 Nadarzyńska 8; 05-822 Milanówek w trakcie zmiany adresu rejestrowego na Walewska 2/21 04-017 Warszawa